Студентська весна - 2019
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705722_1_01.jpg)
Уже багато років за сприяння Департаменту освіти і науки, Департаменту культури і туризму, Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації серед навчальних закладів проводиться мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна».
4 квітня 2019 року у Лохвицькому будинку культури виступали аматори сцени Лохвицького механіко-технологічного коледжу ПДАА, Лохвицького медичного училища та Березоворудського коледжу ПДАА. Журі фестивалю: Соколов Д. О. (голова), Пащенко В. І., Супрунова Л. А., Перепелкін В. В., Марченко С. М. – начальник відділу культури і туризму Лохвицької РДА високо оцінили виступи конкурсантів.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705781_1_02.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705821_1_03.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705796_1_04.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705801_1_05.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705805_1_06.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705773_1_07.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705783_1_08.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705821_1_09.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705792_1_10.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705758_1_11.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705824_1_12.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705731_1_13.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705803_1_14.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705728_1_15.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705792_1_16.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705748_1_17.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554705793_1_18.jpg)
Колектив художньої самодіяльності Лохвицького механіко-технологічного коледжу представив композицію, присвячену найпрекраснішій порі року-весні, юності, студентству. Зі сцени линули пісні про Україну, дружбу, перше юнацьке кохання… Їх виконували Пронь Ірина, Силкіна Олена, Усенко Маргарита, Фенько Ангеліна (керівник Пронь І. М.). Вірш Ліни Костенко «Життя іде і все без коректур…» виконав студент 1-го курсу Дудник Станіслав. Неперевершеною стала сценка «Адам і Єва» у виконанні Привалка Андрія і Кучерявої Анни. А танець «Славні нащадки українського козацтва» у виконанні хореографічного колективу «Світанок» (керівник Журавель В. П.) нагадав глядачам про славні козацькі походи. Ніжно-ліричний танок «Зацілую» підкреслив, що період студентства – це найкращий час для дружби і кохання. Його виконали Захарченко Юрій, Ткаченко Аліна, Тарапата Олександр, Мусієнко Владислав, Салімовська Анна, Возовик Юлія, Плужник Юлія, Чарченко Тетяна, Богомол Сергій. Особливим шармом відзначилися ведучі концертної програми – Кучерява Анна та Привалко Андрій.
Кращі художні номери будуть відзначені грамотами і подяками при підведенні підсумків фестивалю-конкурсу. Гала-концерт проводитиметься у м. Полтава.
Ми вдячні профспілковому комітету студентів (голова профкому Ліана Олександрівна Мусієнко), Заводській міській раді та особисто міському голові Віталію Володимировичу Сидоренку за підтримку і фінансову допомогу.
Привалко Андрій, студент групи М-33б
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)