Змагалися найкмітливіші
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969935_1_04.jpg)
Нещодавно в коледжі відбулася щорічна гра КВК.
У змаганні взяли участь збірні команди: І курсу - «Без паніки»: Плужник Юлія, Богомол Сергій, Сергійчук Вікторія, Гаврилюк Катерина, Мусієнко Владислав і капітан – Кучерява Анна ; ІІІ курсу – «БЕМС»: Яценко Ксенія, Золотоніг Дмитро, Неділько Владислав, Кириченко Олексій, Шевченко Валентина, Тупаленко Ірина, Овчаренко Володимир і капітан – Остапенко Яна; IV курсу – «Капітохи»: Климченко Максим, Мірошніков Владислав, Клименчук Олександр, Борток Владислав і капітан – Михлик Максим.
Змагання проходило в чотири етапи:
- Візитка «Світ професій».
- Домашнє завдання «Українські студенти на відпочинку за кордоном».
- «Крокодил».
- Чудеса світу.
Жарти, якими команди частували глядачів, були актуальними та свіжими, як досвідчені гравці, так і гравці-початківці, демонстрували надзвичайне відчуття гумору, кмітливість, гостроту розуму та чудову акторську гру. Глядацький зал не затихав від оплесків і сміху.
Журі, у складі якого були: директор Заводського будинку культури №1 Юлія В’ячеславівна Краснолуцька, викладач фізичного виховання Костянтин Анатолійович Терновий, провідний спеціаліст з гуманітарних питань Заводської міської ради Юлія Анатоліївна Горбенко, випускниця нашого коледжу Наталія Цись, - справедливо і кваліфіковано оцінювали кожен номер.
Володарями перехідного Кубку стала команда ІVкурсу – «Капітохи».
Директор коледжу Віктор Миколайович Корнієнко та директор Заводського будинку культури №1 Юлія В’ячеславівна Краснолуцька привітали переможців і нагородили їх перехідним Кубком, а також відзначили всіх учасників грамотами і солодкими призами від імені профспілки студентів і спонсора свята, приватного підприємця Ігоря Миколайовича Шиліна.
Дякуємо учасникам за чудове свято гумору та хорошого настрою!
Ірина Старовойт, студентка ІІІ курсу
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969950_1_05.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969991_1_06.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544970009_1_07.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969914_1_08.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969921_1_09.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969983_1_10.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969987_1_11.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969948_1_12.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969946_1_13.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544970002_1_14.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969925_1_16.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969941_1_17.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969954_1_18.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969989_1_19.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969942_1_20.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544970008_1_22.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969998_1_23.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969978_1_24.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969942_1_25.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544970008_1_26.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969946_1_0211111.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-12/1544969951_1_0311111.jpg)
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)