БАСКЕТБОЛ
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080936_20190314_105157.jpg)
Для баскетболістів Лохвицького механіко-технологічного коледжу ПДАА березень вдався насиченим змаганнями. На початку місяця в Лохвиці відбувся традиційний районний турнір з баскетболу серед чоловічих аматорських команд. У першій зустрічі команда нашого коледжу поступилася лише 4 очками майбутньому переможцю турніру - збірній команді міста Заводське. А в другій грі здобули важку перемогу у зустрічі з командою міста Лохвиця, перемігши її лише на одне очко, в результаті посіли третє місце.
14 березня в м. Хорол в спортивному залі Хорольського агропромислового коледжу відбулися обласні змагання з баскетболу серед студентської молоді вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. У напруженій боротьбі третє місце посіла команда з Березоворудського аграрного коледжу ПДАА. Друге місце вибороли баскетболісти з Хорольського агропромислового коледжу ПДАА.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080911_20190314_115228.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080871_20190314_115341.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080916_20190314_115409.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080889_20190314_123448.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080882_20190314_123603.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080848_20190314_123605.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080896_20190314_145040.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080923_20190314_153152.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080920_20190314_153820.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553080894_20190314_153918.jpg)
Переможцями цих змагань стала наша команда баскетболістів із Лохвицького механіко-технологічного коледжу ПДАА. У складі команди виступали такі студенти: Лагуткін Денис – група М-43б, Красько Дмитро – група Т-31б, Захарченко Юрій – група Т-31б, Іващенко Ігор – група М-43б, Мороз Данило – М-43б, Петренко Андрій – група М-23б, Гудачок Петро – група М-13б, Борток Владислав – група Т-42б.
Вітаємо всіх учасників змагань. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні та нових перемог у спорті. А тренерові-викладачеві Терновому Костянтину Анатолійовичу щорічних перемог як в обласних, так і республіканських змаганнях.
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)