МІНІ-ФУТБОЛ
25 квітня в м. Хорол на базі Хорольського агропромислового коледжу ПДАА відбулися обласні змагання з міні-футболу серед студентської молоді закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Полтавської області. У змаганнях взяли участь 6 команд. У напруженій боротьбі за третє місце, після пробиття післяматчевих пенальті, здолавши команду Лубенського медичного училища, перемогу здобула команда Березоворудського аграрного коледжу ПДАА. Основний час закінчився з рахунком 3:3.
У фіналі зустрілися футболісти Лохвицького механіко-технологічного коледжу ПДАА та Хорольського агропромислового коледжу ПДАА. В цій зустрічі перемогу здобула команда господарів.
Честь Лохвицького механіко-технологічного коледжу ПДАА захищали такі студенти: Вихрань Андрій – група М-43б, Саморай Андрій – група Т-44б, Копил Родіон – група Т-24б, Дарнопих Дмитро – група М-23б, Пономаренко Віталій – М-23б та Христенко Андрій – група Т-21б.
Вітаємо всіх учасників змагань. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні та нових перемог.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878716_1_02.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878759_1_03.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878738_1_04.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878672_1_05.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878685_1_06.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878738_1_07.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878770_1_08.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878734_1_09.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878687_1_10.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878706_1_11.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878690_1_12.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1556878729_1_13.jpg)
Костянтин Терновий, керівник фізичного виховання
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)