«І знову дзеркала відображають час…»
«І знову дзеркала відображають час…»
16 вересня в італійському місті Верона святкують День народження Джульєтти, відомої шекспірівської героїні найсумнішої повісті у світі. У день народження Джульєтти вигляд Верони змінюється. Це свято, що об`єднує всіх. У місті проводяться різні заходи, присвячені юній Джульєтті, любов якої була настільки сильна, що дівчина віддала перевагу смерті, ніж розлуці з Ромео. 16 вересня всі містяни веселяться, радіють, а єдине, що заборонено робити, - це сумувати над долею молодої дівчини.
На честь дня народження Джульєтти Капулетті проводяться святкові заходи: спектаклі, фестивалі, карнавали, присвячені мужності і силі кохання дівчини. До цієї дати зазвичай приурочують різноманітні культурні події.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1569395339_img-6b409d8b6073ca67ecbb0755371a5b8e-v.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1569395325_img-b6fc1225f3c0e557597cb9b0b0625eab-v.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1569395473_img-0f38d35db97167ed4e9aa85be979b314-v.jpg)
Лохвицький механіко-технологічний коледж також долучився до святкування цієї події. Студенти переглянули фільм «Ромео і Джульєтта». На сцені звучали слова Ромео і Джульєтти англійською мовою із однойменної повісті у виконанні студентів: Воспітанніка Всеволода (1 курс), Кучерявої Анни (студентки 2 курсу) та Тарабан Дарії (студентки 2 курсу). Лунали пісні на теми вічного і ніжного кохання у виконанні Пархомчук Ольги (студентки 1 курсу) та Силкіної Олени (студентки 3 курсу).
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1569395512_img-4be977c0b380e4c86d2a6c41e77fa223-v.jpg)
У ніжному вальсі кружляли Дудник Станіслав та Плужник Юлія (студенти 2 курсу).
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1569395513_img-cf36139809468f1ca00627d9e3446905-v.jpg)
Студенти Возовик Юля, Кучерява Анна, Плужник Юлія, Тацинець Марія, Чарченко Тетяна, Воспітаннік Всеволод, Чібалін Дмитро, Тарапата Олександр, Дудник Станіслав, Богомол Сергій взяли участь у веселих конкурсах.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1569395586_img-ddf6f3373f16d23a75100d563970aff8-v.jpg)
Гостею заходу була учениця 7 класу Руденко Ліза, яка виконала чарівні мелодії на саксофоні.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1569395564_img-ae7f6f15b62c823b6dae2b5bfffc95e8-v.jpg)
Захід вели Тупаленко Іра та Привалко Андрій (студенти-випускники).
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1569395672_img-d838ca2829ebffc7c1471588c16c1802-v.jpg)
Викладачі Мірошник Н.Л. та Харченко Н.М. підготували це романтичне свято.
День народження Джульєтти – був ще одним приводом оточити себе романтикою і сказати дорогим людям слова любові.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1569395760_img-180f514cb4d9f50f6506f2fd9f4e8642-v.jpg)
Мірошник Н.Л.
Харченко Н.М.
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)