«Усі протилежності сходяться в серці жінки»
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552386014_img_0640.jpg)
Стверджуть, що усі протилежності сходяться в серці жінки. Багато століть наймудріші голови людства намагаються розгадати і пояснити велике загадкове почуття- любов до жінок. Поетами всіх часів і народів написано десятки тисяч ліричних рядків, присвячених жінці, жінці-матері, коханій, нареченій…
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552386060_img_0642.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552386014_img_0648.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552386055_img_0652.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552385975_img_0653.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552385998_img_0656.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552386026_img_0658.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552385985_img_0660.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552385972_img_0663.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552386040_img_0664.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552386000_img_0665.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1552386058_img_0668.jpg)
Напередодні свята 8 Березня у коледжі відбулася концертна програма. Тепло і ніжно вітав жінок директор Корнієнко В.М. Весняний настрій глядачам дарували ведучі концерту Головня Богдан і Головня Руслан. Глядачів вітали вокалісти сцени Усенко Маргарита, Фенько Ангеліна, Силкіна Олена. Концертну програму продовжили виступи танцювального колективу «Пролісок», вони виконали кілька сучасних танців. Концерт продовжився театралізованим виступом Кучерявої Анни і Привалка Андрія. Усім глядачам запам’яталось виконання пісні про кохання «Леля» культорганізатором Пронь Іриною Миколаївною.
Гарного настою, успіхів у навчанні і роботі бажаємо всім жінкам!
Аня Кучерява
ст.гр. Т-11б
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)