Студентська весна -2018
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046385_1_01.jpg)
Щовесни студенти Лохвиччини та Березоворудківського коледжу зустрічаються, щоб показати свої таланти. Обласний міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна» відбувся 13 квітня в районному будинку культури.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046350_1_02.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046349_1_03.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046365_1_04.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046406_1_05.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046384_1_06.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046365_1_07.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046359_1_08.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046379_1_09.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046350_1_10.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046358_1_11.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046376_1_12.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046347_1_13.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046343_1_14.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046343_1_14.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-04/1524046415_1_15.jpg)
Творчі колективи навчальних закладів представили свої таланти в різних жанрах. Глядачам було що дивитися, а журі – оцінювати. Серед членів журі Супронова Л. А. – провідний методист Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, Сулаєва Н. В. – заслужена артистка України, декан психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університиту ім. В. Г. Короленка, Перепелкін В. В. – головний балетмейстер Полтавської обласної філармонії. Сценарій концертної програми коледжу побудований на щирому сприйнятті Весни як свята юності та краси. Журі відмітило високу виконавську майстерність усіх студентів Лохвицького механіко-технологічного коледжу Полтавської ДАА, а особливо солістів Наталію Сороку та Олену Силкіну. Концертну програму разом із студентами підготували художні керівники – Пронь І. М. і Журавель В. П.
Ми висловлюємо щиру вдячність міській раді м. Заводське за допомогу в організації поїздки.
Ірина Старовойт, студентка групи Т-21б,
учасниця хореографічного колективу «Світанок»
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)