Захист та вручення дипломів студентам групи М-43б
Здобувачі денної форми навчання групи М-43б працювали над виконанням дипломних проєктів та кваліфікаційних робіт з 20.04.2023р. по 23.06.2023р., захист проведено 28, 29 червня 2023 року. До проєктування допущено всього 22 здобувачі. Всі допущені до проєктування успішно його виконали.
Результати захисту дипломних проєктів такі:
Результати захисту кваліфікаційних робіт такі:
При проходженні переддипломної практики здобувачами були використані зібрані під час навчальної та технологічної практики необхідні матеріали, технологічні схеми і креслення обладнання.
Тематика дипломних проєктів та кваліфікаційних робіт розроблена у відповідності існуючих на підприємствах сучасних потокових ліній виробництва і фасування готової продукції з розробкою окремих видів технологічного, пакувального та транспортного обладнання.
В цілому всі дипломні проєкти та кваліфікаційні роботи виконані згідно завдання з виконанням вимог до проєктування. Об’єм розрахунково-пояснювальних записок складає 55-80 сторінок, графічна частина включає 4-5 аркушів формату А1. Зміст розрахунково-пояснювальних записок включає в себе технологічну, експлуатаційну, ремонтно-монтажну, розрахункову, економічну частину та розділи з автоматизації та охорони праці, список використаної літератури. В процесі проєктування здобувачі використовували сучасні технології та обладнання. Якість виконання дипломних проєктів, кваліфікаційних робіт та знань при захисті показують, що їх рівень підготовки відповідає вимогам до молодших спеціалістів-техніків з експлуатації, ремонту і монтажу обладнання зернопереробної, елеваторної, галузей харчової і переробної промисловості та фахового молодшого бакалавра.
Дипломні проєкти та кваліфікаційні роботи оформлені із використання комп’ютерної техніки. Окремі відхилення в оформленні відображено в зауваженні нормоконтролю.
Тематика дипломних проєктів та кваліфікаційних робіт розроблена на підставі виробничих даних підприємств, на яких здобувачі проходили переддипломну практику, використані технічні дані, креслення, технологічні схеми цих підприємств: УАСП ТОВ «КАІС», ТОВ «Елеватор-АГРО», ПрАТ «ОБОЛОНЬ», ТДВ «Червонозаводський хлібозавод», ТОВ «Лохвицький комбікормовий завод».
Керівництво виконанням дипломних проєктів та кваліфікаційних робіт здійснювали викладачі спецдисциплін механічного циклу: Вопітаннік О.В., Корнієнко В.М., Москаленко С.Я., Общий С.А., Шкурка В.Д., Корнієнко В.В. Консультації з розділу «Охорона праці» надавала викладач спецдисциплін Московець О.М., з економіки – Бутко Л.О.
Всі дипломні проєкти та кваліфікаційні роботи прорецензовані спеціалістами і отримали «добрих» та «відмінних» оцінок, при цьому відмічена актуальність та реальність вибраної тематики.
Кращі проєкти на захисті представили Воспітаннік В.О., (кер. Москаленко С.Я.), Дрига А.С., Луценко М.О. (кер. Шкурка В.Д.), Міщенко А.С. (кер. Воспітаннік О.В.), Холод О.А., Чепурко А.Ю. (кер. Корнієнко В.В.).
Голова ДЕК відмітив, що рівень знань випускників дозволяє їм вирішувати практичні завдання або продовжувати навчання за фахом у вищих навчальних закладах ІІІ-IV р.а.