13 листопада 2019 р. на базі Лохвицького механіко-технологічного коледжу Полтавської ДАА відбулося засідання Обласного методичного об`єднання викладачів іноземних мов
13 листопада 2019 р. на базі Лохвицького механіко-технологічного коледжу Полтавської ДАА відбулося засідання Обласного методичного об`єднання викладачів іноземних мов.
Коледж гостинно зустрічав викладачів із 13 навчальних закладів Полтавської області.
Викладачі і студенти щиро вітали гостей: провели відкритий захід Strolling the Streets of London (Прогулянка вулицями Лондону), представлення спеціальностей, з проведенням дегустації власної продукції; екскурсію до меморіального комплексу пам`яті воїнів Південно-Західного фронту в урочищі Шумейкове.
Коледж завжди із радістю приймає гостей. Ми раді бачити в навчальному закладі як колег-викладачів, так і абітурієнтів.
До нових зустрічей!
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822578_2.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822532_3.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822534_4.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822541_5.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822543_6.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822518_7.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822608_8.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822597_9.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822546_10.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822525_11.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573822547_12.jpg)
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)