Користувачі онлайн

Всього на сайті: 10
Гостей: 6
Користувачі: BobbieChAvy
Роботи: Yandex Bot, crawl Bot, robot Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


ГодинникТрадиційні зустрічі випускників

 (голосов: 0)
Автор: admin Дата: 14-06-2019, 14:30 Прочитано: 1255

      Святковими та радісними у Лохвицькому механіко-технологічному коледжі проходять традиційні зустрічі випускників минулих років.

Гарний настрій, усміхнені обличчя, спілкування, розуміння одне одного – ось така атмосфера панує на цих зустрічах. Випускники немов лише сьогодні закінчили коледж і немає за плечима прожитих років, бо всі присутні думкою линуть у юність.

     Понад 300 механіків і технологів, випускників минулих років завітали 8 червня 2019 року в рідний навчальний заклад, щоб зустрітися з однокурсниками і викладачами, поспілкуватися з ними, порадіти за успіхи друзів, поділитися своїми життєвими та професійними здобутками, згадати минулі студентські роки

Випускники з нетерпінням чекають зустрічей, тому що у Лохвицькому механіко-технологічному коледжі їм завжди раді і приймають їх гостинно, гарними запальними піснями, танцями та гумором.

     Цього року в святковому концерті брали участь і студенти, учасники художньої самодіяльності, і випускники в складі народного аматорського колективу «Мальви» Токарівського СБК (Литвиненко С. Ф., випускниця 1974 року, Хальота О. О., випускниця 1994 року).

     З гарними словами до гостей звернувся директор коледжу Корнієнко В. М., який подякував випускникам за те, що підтримують зв’язки з рідним навчальним закладом, продовжують славні традиції.

    Щирі слова подяки звучали у виступі випускника 1969 року Христенка В. І., який відзначив великий рівень професійної підготовки випускників технікуму (коледжу), що дозволяє їм успішно працювати на харчових підприємствах України, очолювати виробничі колективи.

З теплими словами подяки до викладачів звернулися випускники 2004 року Буря А.Г., Корнієнко В.В., які відмітили, що де б вони не працювали: на підприємстві, чи в державних структурах, знання з технічних дисциплін, вміння спілкуватися з людьми їм були завжди в нагоді, надавали впевненості.

     Всі присутні на зустрічі з великим бажанням, з цікавістю оглянули коледж.

     Сьогодні Лохвицький механіко-технологічний коледж – сучасний технічний заклад освіти, який має сучасні обладнані лабораторії і кабінети, комп’ютерні класи, спортивний зал, готує молодших спеціалістів для харчової та переробної промисловості за 4 освітньо-професійними програмами: Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва, Бродильне виробництво і виноробство, Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів, Зберігання і переробка зерна.

    Наш навчальний заклад – понад 300 студентів денної та заочної форми навчання, які навчаються на бюджетній основі, мають високі стипендії, володіють практичними вміннями, навичками та можуть працевлаштовуватися на сучасних підприємствах галузі і продовжувати навчання в університетах за ступеневою підготовкою.

     Лохвицький механіко-технологічний коледж – це велика сім′я висококваліфікованих викладачів, співробітників, активних студентів і фахово підготовлених вдячних випускників, впевнено дивиться в майбутнє, має реальні перспективи розвитку, відкриває нові спеціальності і прагне завжди берегти честь навчального закладу, продовжувати його славні традиції та примножувати авторитет коледжу.

До нових зустрічей, випускники!

Корнієнко Л. В. - голова ради зв’язку з випускниками.

Корнієнко Л. В. - голова ради зв’язку з випускниками.
Другие новости по теме:

 • Зустріч випускників – зустріч із студентською юністю
 • Цей незабутній випускний…
 • День кар`єри в коледжі
 • З поглядом у майбутнє…
 • Зустріч через 15 років
 • Зірковий випускний
 • ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КОЛЕДЖІ
 • І ЗНОВУ КОЛЕДЖ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ
 • Випуск групи Т-41б спеціальності 181 Харчові технології за ОПП Бродильне ви ...
 • Випускний у коледжі
 • /span

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  _____________________

  Ваш профіль

  Логін:  
  Пароль:

  Реєстрація на сайті!
  Забули пароль?

  Контактна інформація

  37240,
  м. Заводське,
  Миргородський р-н, Полтавська обл.
  вул. Європейська,39
  e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
  тел:(05356) 3-54-58,
  (05356)3-54-46,

  Опитування

  Партнери сайту

  Освітній портал