УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682884_1_01.jpg)
З 24 по 26 квітня в мальовничому місті України м.Умань відбулися фінальні змагання серед студентів аграрних закладів вищої освіти навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у 2018 році
Перемігши у зональних обласних змаганнях в Полтавській області, команда Лохвицького механіко-технологічного коледжу Полтавської ДАА виборола право захищати честь Полтавської області на фінальних Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичного кросу та настільного тенісу.
На змагання з настільного тенісу прибуло шістнадцять команд з різних регіонів України. Перше командне місце зайняла команда коледжу ПХП Харківського НТУСГ. Другими стали тенісисти Житомирського агротехнічного коледжу. Третіми – команда технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ.
Честь Лохвицького механіко-технологічного коледжу Полтавської ДАА захищали такі студенти: Вихрань Андрій (гр. М-33б), Назаренко Станіслав (гр. М-23б) та Гейпель Ярослава (гр. Т-14б).
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682825_1_02.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682837_1_03.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682815_1_04.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682828_1_05.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682837_1_06.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682806_1_07.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682880_1_08.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682840_1_09.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682829_1_11.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682805_1_12.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682878_1_13.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682806_1_14.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682824_1_15.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682813_1_16.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682834_1_17.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682882_1_18.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682861_1_19.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682817_1_20.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525682884_1_21.jpg)
Змагання з легкоатлетичного кросу проходили на мальовничих стежках Національного дендрологічного парку «Софіївка». У змаганнях прийняло участь 14 команд з різних областей України. Перше командне місце вибороли кросмени із міста Рівне, впевнено випередивши всіх конкурентів у боротьбі на цікавих трасах. Друге загальнокомандне місце посіла команда Заліщинського аграрного коледжу. Третьою була команда Житомирського агротехнічного коледжу.
Честь Лохвицького механіко-технологічного коледжу Полтавської ДАА захищали такі студенти: Вихрань Андрій (гр. М-33б), Кондрат Яна (гр. Т-11б), Шевченко Валентина (гр. Т-24б), Костенко Таміла (гр. Т-34б), Дарнопих Дмитро (гр. М-13б) та Ковтун Анастасія (гр. Т-11б). Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні та нових перемог.
Тренерові-викладачеві Терновому Костянтину Анатолійовичу зичимо виховувати достойну зміну спортсменів.
Костенко Таміла, студентка гр. Т-34б
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)