22 березня 2018 року в Лохвицькому механіко-технологічному коледжі ПДАА відбулося засідання атестаційної комісії
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1522236517_1_1.jpg)
22 березня 2018 року в Лохвицькому механіко-технологічному коледжі ПДАА відбулося засідання атестаційної комісії. Чергову атестацію проходили викладачі: Мірошник Н. Л., Московець О. М., Стеценко С. М.
Атестаційні листи на викладачів, які атестуються зачитали голови циклових комісій, в яких висвітлили педагогічні надбання, творчі досягнення, іноваційні технології навчання, що використовують педагогічні працівники в процесі своєї роботи.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1522236560_1_2.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1522236556_1_3.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1522236538_1_4.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1522236533_1_5.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1522236559_1_6.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1522236603_1_7.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1522236548_1_8.jpg)
Члени атестаційної комісії одноголосно проголосували порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА про підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)