Користувачі онлайн

Всього на сайті: 5
Гостей: 3
Користувачі: TeddysSem
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


ГодинникЗустріч студентських лідерів

 (голосов: 1)
Автор: admin Дата: 17-09-2019, 13:46 Прочитано: 962

Зустріч студентських лідерів

 

          Щорічний Зліт студентських лідерів аграрної освіти відбувся в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва.

Перший день зльоту розпочався реєстрацією учасників, засіданням Ради студентського самоврядування та урочистим відкриттям. Перед першим корпусом ХНАУ відбулися урочиста хода делегатів зльоту й офіційна частина, а після відкриття заходу на всіх чекав захоплюючий концерт в актовій залі Харківського національного. Завершився перший день вечором знайомств і святковою дискотекою, яка поєднала цікаві конкурси, фотозони й активні локації.

          Наступного дня відбулися «Агрополітичні дебати-2019», організаторами якого були представники  Німецько-українського агрополітичного діалогу.

В цей день пройшов конкурс «Стратегічний розвиток аграрного сектору», учасниками якого стали п’ять студентів, які англійською мовою захистили презентації свого бачення розвитку аграрного сектору. На завершення заходів Німецько-українського агрополітичного діалогу для всіх присутніх прочитали лекції експерти з Німеччини.

         Наприкінці дня для учасників зльоту провели екскурсію «Перлини першої столиці», під час якої ми ознайомилися з історією, архітектурною та культурною спадщиною Харкова, а також розважалися у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

На початку останнього дня Зльоту для нас провів цікаву лекцією з питань трендів та перспектив розвитку світового сільського господарства в майбутньому генеральний директор «Індустріальної молочної компанії», президент Українського клубу аграрного бізнесу Алекс Лісіта. Потім відбувся студентський науковий форум «Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення», який об`єднав учасників п`яти дискусійних панелей.

Делегація полтавських студентів була активним учасником всіх виступів та конкурсів.

          Завершився ХХІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти гала-концертом переможців фестивалю художньої самодіяльності «Софіївські зорі – 2019» і передачею штандарта Зльоту і рушника єднання з рук ректора Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Олександра Ульянченка до Сумського національного аграрного університету, якому випала честь приймати ХХІІ Зліт.

 

                                                                                                    Ірина Старовойт,

студентка 4 курсу,

учасниця зльоту

 


 
Другие новости по теме:

 • УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ
 • Студент року - 2018
 • Зустріч з викладачами та студентами ПДАУ
 • Зірковий випускний
 • Змагалися найкмітливіші
 • БАСКЕТБОЛ
 • Тиждень хімії
 • МІНІ-ФУТБОЛ
 • Зустріч з роботодавцем
 • Як гарно зветься – станція «Сула»
 • /span

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  _____________________

  Ваш профіль

  Логін:  
  Пароль:

  Реєстрація на сайті!
  Забули пароль?

  Контактна інформація

  37240,
  м. Заводське,
  Миргородський р-н, Полтавська обл.
  вул. Європейська,39
  e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
  тел:(05356) 3-54-58,
  (05356)3-54-46,

  Опитування

  Партнери сайту

  Освітній портал