Баскетбол
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984842_1_01.jpg)
У передостанній день зими в м. Хорол у спортивному залі Хорольського агропромислового коледжу відбулися обласні змагання з баскетболу серед студентської молоді вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. У напруженій боротьбі третє місце посіла команда з Березоворудського аграрного коледжу ПДАА. Друге місце вибороли баскетболісти з Лохвицького механіко-технологічного коледжу ПДАА. До складу нашої команди ввійшли такі студенти: Красько Дмитро – група Т-21б, Захарченко Юрій – група Т-21б, Лагуткін Денис – група М-33б, Ільченко Вячеслав – група М-33б, Кувік Владислав – М-33б, Сердюк Руслан – група М-43б, Одарушенко Сергій – група М-43б, Борток Владислав – група Т-32б.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984797_1_02.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984813_1_03.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984847_1_04.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984817_1_05.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984789_1_06.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984859_1_07.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984817_1_08.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984820_1_09.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984795_1_10.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1519984869_1_11.jpg)
Переможцями змагань стала команда господарів - баскетболістів із Хорольського агропромислового коледжу ПДАА.
Вітаємо всіх учасників змагань. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні та нових перемог у спорті.
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)