Красуня коледжу
У переддень свята весни у навчальному закладі проведено конкурсно-розважальну програму «Красуня коледжу». Найчарівніші дівчата І-ІІ курсів змагалися за титул «КРАСУНЯ КОЛЕДЖУ». Учасницями були: Анастасія Дем’янчук – група Т-11, Олена Деяк – група Т-12, Аліна Мороз – група Т-14, Аліна Назаренко – групаТ-21, Ірина Тупаленко та Ксенія Яценко – група Т-24.
Під час проведення різноманітних конкурсів дівчата продемонстрували вроду, грацію, харизму, винахідливість, відчуття стилю. Вони вразили глядачів самостійно змодельованими сукнями hand made. До виконання завдань підійшли креативно і творчо.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520972_1_01.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520941_1_02.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520966_1_03.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520938_1_04.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520975_1_05.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520998_1_06.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520970_1_07.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520984_1_08.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520971_1_09.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520935_1_10.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520925_1_11.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520521003_1_12.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520941_1_13.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520934_1_14.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520521011_1_15.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520942_1_16.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520946_1_17.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520952_1_18.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520951_1_20.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520521002_1_21.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520996_1_22.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520966_1_23.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1520520997_1_24.jpg)
Усі конкурсантки й учасники свята потішили членів журі та глядачів ніжною й оригінальною хореографічною постановкою, чуттєвим виконанням вокальних композицій і декламуванням віршів.
Титул «МІС КРАСУНЯ КОЛЕДЖУ» здобула студентка групи Т-21б – Аліна Назаренко.
Директор Лохвицького механіко-технологічного коледжу Полтавської ДАА В.М. Корнієнко нагородив усіх учасниць титулами, грамотами і призами. Спонсором свята виступила профспілка студентів.
Вітаємо «МІС КРАСУНЮ КОЛЕДЖУ» і бажаємо їй успіхів у навчанні.
Ірина Старовойт, студентка групи Т-21б
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)