Навчальна практика по набуттю навичок з робітничої професії технологів
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1555503482_1_2.jpg)
Традиційно у студентів ІІ курсу технологічного відділення спеціальності 181 Харчові технології за ОПП Бродильне виробництво і виноробство проходить навчальна практика по набуттю навичок з робітничої професії.
Під час цієї практики студенти коледжу відвідали діючі сучасні підприємства, а саме ТОВ «Елеватор Агро», ТОВ «Лохвицький комбікормовий завод», ПрАТ «Охтирський пивзавод», ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» , де отримали можливість поринути у технологічні процеси виробництва солоду, пива і безалкогольних напоїв.
Студенти ознайомилися з професією майбутнього пивовара в реальних виробничих умовах, отримали корисну інформацію від ведучих спеціалістів підприємств.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1555503455_1_3.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1555503474_1_4.jpg)
Під час практичного заняття студенти спостерігали за роботою сучасного обладнання і технологічним процесом перетворення зернових культур на готове «живе» пиво. Проявляли цікавість у спілкуванні з професіоналами своєї справи.
Ознайомилися з широким асортиментом готової продукції підприємств і отримали можливість продегустувати їхні напої, що викликало у студентів коледжу інтерес до отримання більш глибоких знань при вивченні спеціальних дисциплін.
Керівники практики: Мусієнко Л.О.; Супрович Т.В.
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)