Користувачі онлайн

Всього на сайті: 15
Гостей: 14
Користувачі: - відсутні
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


ГодинникЗмагання найсильніших

 (голосов: 0)
Автор: admin Дата: 24-11-2018, 13:15 Прочитано: 1818

Нещодавно в Лохвицькому механіко-технологічному коледжі Полтавської ДАА пройшли спортивні змагання «Нумо, хлопці-козаки». Команди студентів першого та другого курсів змагалися між собою у силі, спритності та витривалості.

    Змагання розпочались з козацького танцю у виконанні гурту «Пролісок», який додав сили духу і підняв настрій учасникам. Далі відбувалися спортивні змагання, які були дуже цікаві, але і важкі. Перший конкурс - закидання м`яча у баскетбольне кільце показав, що міткості нашим хлопцям не вистачає.

Чи не найскладнішим завданням  було підіймання  гирь. Воно виявилось  неймовірно захоплюючим. Студент першого курсу з команди механіків Сергій Богомол підняв гирі 23 рази. Після кожного підйому глядачі вибухали гучними оплесками, що здавалось, додавало сил хлопцеві. Я впевнена, що студенти запам`ятають Сергія надовго.

    Та особисто мене найбільше вразило завдання, під час якого учасники повинні були застрибувати на гімнастичного козла, який кожного разу підіймали вище й вище.  Хлопці довго не здавалися, але деякі, навіть не зважаючи на біль,  продовжували. Остання висота, яка майже досягла грудей учасників, була підкорена не всіма, та все ж хлопці показали чудовий результат. Перемогу в цьому конкурсі здобув Шамкало Ігор, студент групи М-23б. Гідним конкурентом в цьому змаганні для нього став Гудачок Петро (група М-13б).

   Одним із запропонованих завдань для юнаків було виконання підйому-перевороту на високій перекладині. Найкращими в цьому конкурсі стали: Богомол Сергій (гр. М-13) – виконав 14 разів,     Тарапата Олександр (гр. Т-12) – 13 разів, а Стовба Павло (гр. М-13) і Шамкало Ігор (гр. М-23б) – виконали по 12 разів.

Найкращими на цих змаганнях були не усі ці спортивні конкурси, а атмосфера, що панувала в залі. Її створили студенти, які співали для учасників. Коли зазвучала після про кохання, аудиторія піднялася настроєм, підспівувала, запалили атмосферні ліхтарики. Такої згуртованості між студентами я точно не очікувала. Здавалось, що в той момент усі вони були безмежно щасливі і нікому не було важливо, хто переможе.

Ми вітаємо з перемогою групу М-13б, яка у чесній боротьбі виборола звання найкращої спортивної групи!

 

Аня Кучерява, студентка групи Т-11б

Другие новости по теме:

 • Змагання з настільного тенісу на «Кубок міського голови» м.Заводське
 • Веселі і кмітливі
 • Змагалися найкмітливіші
 • Студент року - 2018
 • Тиждень хімії
 • БАСКЕТБОЛ
 • Зірковий випускний
 • Навчальні досягнення студентів І курсу
 • Результати обласного конкурсу з української мови
 • Досягнення студентів коледжу з настільного тенісу
 • /span

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  _____________________

  Ваш профіль

  Логін:  
  Пароль:

  Реєстрація на сайті!
  Забули пароль?

  Контактна інформація

  37240,
  м. Заводське,
  Миргородський р-н, Полтавська обл.
  вул. Європейська,39
  e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
  тел:(05356) 3-54-58,
  (05356)3-54-46,

  Опитування

  Партнери сайту

  Освітній портал