Участь у мовно-літературному конкурсі
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-01/1546678060_49620961_2280647068877970_4499931643695333376_n.jpg)
Кінець грудня 2018 року приніс коледжу ще один успішний результат у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка. Студентка ІІІ курсу Старовойт Ірина посіла ІV місце з-поміж 16 конкурсантів – студентів технікумів та коледжів Полтавської області. Ірина успішно справилася із завданням, показала високі знання як з рідної мови, так і з літератури.
Ми пишаємося досягненнями Ірини, зичимо творчих успіхів і нових перемог.
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)