Зустріч випускників 1969 року
Зустріч випускників 1969 року
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2024-07/1721112743_titul_2024-07-13_01.jpg)
ВСП "Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ", директор Віктор КОРНІЄНКО, 13 липня 2024 року радо зустрічав випускників 1969 року, які завітали з різних куточків України, аби побачити рідну Аlma mater, яка дала їм путівку у життя, пройтися аудиторіями та коридорами закладу, порадіти його розвитку, поринути у безтурботність, мрійливість. Тепла зустріч, міцні обійми, приємні спогади та ностальгія за далекими студентськими роками шляхом у 55 років з дня випуску!
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)