Урочистості з нагоди дня Знань в коледжі.
Урочистості з нагоди дня Знань в коледжі.
Щорічно у наш навчальний заклад приходять навчатися студенти як після навчання в загальноосвітніх школах, так і після професійно-технічних училищ. Вони здобуватимуть освіту за двома спеціальностями: Галузеве машинобудування і Харчові технології, згодом стануть фахівцями харчової вітчизняної галузі.
Вчорашні абітурієнти стали студентами коледжу! Їх вітали студенти четвертого курсу (гр. Т-44б), зі словами привітання до студентів та гостей звернувся директор Віктор Миколайович Корнієнко і заступник декана факультету «Технології виробництва та переробки продуктів тваринництва», доцент Полтавської державної аграрної академії Слинько Віктор Григорович. Вони побажали викладачам та студентам успішного навчального року!
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1568623750_img-11549d8208e6384be03404f65d4c600d-v.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1568623841_img-ce11ba995496901bef9eadb190c1c33a-v.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1568623806_img-ed19127e686a8822fcd1064aa7161be7-v.jpg)
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)