Година Землі
Цього року хвиля Години Землі прокотилася світом 30 березня. Тема цьогорічної кампанії підкреслювала, що люди почали втрачати зв`язок з Планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя – чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.
На інформаційній годині, проведеній комісією хімічних дисциплін, ми закликали студентів та працівників коледжу загасити в останню суботу березня вогні в квартирах та будинках, тим самим підтримуючи глобальний заклик до дій по збереженню Землі.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554704526_1_3.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-04/1554704478_1_5.jpg)
Юлія Возовик, студентка групи Т-11б
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)