Вшанування воїнів-інтернаціоналістів
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-02/1519053843_1_1.jpg)
15 лютого в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав студенти коледжу разом з викладачами Московець О. М. та Кривошеєю С. І. взяли участь в урочистостях з нагоди цієї дати. У Заводському живе 41 воїн-інтернаціоналіст. Вони часто зустрічаються зі студентами та молоддю міста. Очолює осередок воїнів-інтернаціоналістів колишній випускник навчального закладу Мусієнко Віктор Олександрович.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-02/1519053804_1_2.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-02/1519053802_1_3.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-02/1519053813_1_4.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-02/1519053860_1_5.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-02/1519053886_1_6.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-02/1519053873_1_7.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-02/1519053845_1_8.jpg)
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)