«ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ".
Студенти ВСП "Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ" долучилися до міжнародного руху «Let’s Do It! World» та підтримали соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій.
«Let’s Do It Ukraine» – це Всеукраїнський молодіжний рух, який протягом 5-ти років активно діє в 24 областях України та вже об’єднав понад 2,5 млн учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети.
Кожен з нас може долучитися до збереження планети і це не так важко, як здається на перший погляд.
Екоактивістами ж можна вважати будь-яких людей, які роблять щось додаткове для збереження природи від руйнівного впливу людської діяльності та піклуються про усвідомлення інших щодо цієї теми.
Прибирання відходів, посадка дерев, захист тварин та волонтерство в притулках є лише кількома прикладами сучасного екоактивізму. Екоактивізм – це питання ідентичності. Якщо хтось проводить суботник раз на місяць і просто збирає сміття у себе в дворі, то це вже можна вважати екоактивізмом, громадянською свідомістю.
Якщо думати про наслідки своїх дій, то насправді дуже легко ЗБЕРЕГТИ ПЛАНЕТУ ![128591;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
![10084;65039;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)