Марафон написання листів
Один із запланованих у коледжі заходів акції «16 днів проти насильства» пройшов у міській бібліотеці №1 м. Заводське. За сприяння працівників бібліотеки її провела координатор, студентка третього курсу Сумського державного університету факультету Іноземна філологія та соціальні комунікації Кравченко Інна.
Правозахисна акція почалася в Польщі і уже 13-й рік Марафон про права людей проводиться в Україні. Студенти та школярі ЗОШ №1 і №2 міста відгукнулися на розповіді Інни про порушення прав людини в Мексиці, Ірані, Білорусії та інших країнах. Серед тих, хто страждає від насильства в сім`ї є й родина українки Оксани Мамченко. Ми підписали листи на захист цих людей та написали особисті звернення до них.
У свій час такі листи у російську в`язницю одержував і українець Олег Сенцов. Уже звільнений з полону він говорив про те, що було приємно мати підтримку людей з усього світу.
Марина Вольвач, студентка гр.Т-21б
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-12/1575480604_78131205_487613751871407_7041934370277425152_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-12/1575480612_78265367_552036172258081_4361459389811392512_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-12/1575480635_79245475_742227152853375_5391481835467309056_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-12/1575480617_79528122_531653087566472_7248232494296727552_n.jpg)
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)