«Усміхнене обличчя Полтавщини»
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573821417_74795244_547297492727765_6913124542974001152_n.jpg)
У День 130-ї річниці з Дня народження великого гумориста і сатирика Остапа Вишні у міській бібліотеці пройшов усний журнал «Усміхнене обличчя Полтавщини». Студенти 1 та 2 курсу коледжу разом з викладачем Аллою Таранською стали учасниками літературного свята. Іскрометий гумор неперевершеного Остапа Вишні зачаровує і сучасну молодь, адже його усмішки викликають не лише сміх, а й вчать любити людей та оберігати природу.
У бібліотеці коледжу була представлена книжкова виставка «Сміємося, до поки живі».
Катерина Ільїн, студентка гр. Т-21б
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573821392_75439419_771465416616047_3835942979772612608_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573821350_74819816_538649530310091_8858539553179303936_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573821373_75323256_727721061057395_5202852356500226048_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573821424_75552985_470428620487211_2906381099070390272_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573821381_76997422_439397396760506_7399991238100779008_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1573821354_77103144_412731412938642_282190221909426176_n.jpg)
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)