«Україна в наших серцях»
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1574443544_74302505_621603798374964_7241341734666371072_n.jpg)
У День Гідності та Свободи у Міському будинку культури №1 м. Заводське відбулася Година пам`яті. Студенти, школярі, молодь та мешканці міста мали змогу долучитися до подій, що відбувалися 21 листопада 2013 року в Києві і знайшли своє продовження ще протягом кількох місяців.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1574443576_75412015_2712893588773833_8421003864571904000_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1574443540_76730713_714241582395193_4280417952550879232_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-11/1574443541_77026889_2177710959197204_581614970756661248_n.jpg)
Перед присутніми виступив учасник тих подій, волонтер Віталій Карножицький. Він назвав жителів міста, які були волонтерами та учасниками Революції Гідності, - Трубніков Ю., Хоменко Є., Лісняк О. та ін.
На завершення всі присутні в залі заспівали Гімн України.
Герої Небесної Сотні завжди житимуть у пам`яті людей.
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)