НІ – БУЛІНГУ!
Фахівець із соціальної роботи, керівник філії Лохвицького РЦСССДМ у м. Заводське Ященко Юлія Володимирівна провела зі студентами І-ІІ курсів коледжу бесіду-відеолекторій. Під час зустрічі висвітлено питання булінгу, його причини, наслідки та шляхи подолання. Юлія Володимирівна пояснила студентам Закон про протидію булінгу та відповідальність за його вчинення.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553760685_2.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-03/1553760638_3.jpg)
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)