Дзвони нашої пам`яті
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525783443_31960821_213917862535400_2472594676394229760_n.jpg)
Війна – це жахлива трагедія в житті кожного народу. За всю історію людства не було таких катастроф та стихійних лих, які б забрали більше життів, ніж війна. Болісною раною в історії нашого народу залишаються події Другої світової війни 1941-1945 років…
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-05/1525783434_31961093_213917855868734_7573744621096796160_n.jpg)
У День пам`яті та примирення бібліотекарі коледжу Інна Євгенівна Грибко та Оксана Володимирівна Оніщенко провели інформаційну годину «Дзвони нашої пам`яті» для студентів І-ІІ курсів. Вони відмітили, що 15540 жителів Лохвицького району були на фронті, 7757 лохвичан загинули на фронтах Другої світової, а 14 - удостоєні звання Героя.
Все менше залишається у нас ветеранів Другої світової війни. Але ми будемо пам`ятати їхню мужність і їхній подвиг.
Ірина Старовойт, студентка групи Т-21б
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)