Користувачі онлайн

Всього на сайті: 14
Гостей: 12
Користувачі: - відсутні
Роботи: crawl Bot, robot Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


ГодинникДень кар`єри в коледжі

 • 85
Автор: admin Дата: 30-10-2019, 07:45 Прочитано: 590

«СТОП-БУЛІНГ»

 • 0
Автор: admin Дата: 25-09-2019, 08:14 Прочитано: 1033

 • 0
Автор: admin Дата: 25-09-2019, 07:15 Прочитано: 518

«І знову дзеркала відображають час…»

 

         16 вересня в італійському місті Верона святкують День народження Джульєтти, відомої шекспірівської героїні найсумнішої повісті у світі. У день народження Джульєтти вигляд Верони змінюється. Це свято, що об`єднує всіх. У місті проводяться різні заходи, присвячені юній Джульєтті, любов якої була настільки сильна, що дівчина віддала перевагу смерті, ніж розлуці з Ромео. 16 вересня всі містяни веселяться, радіють, а єдине, що заборонено робити, - це сумувати над долею молодої дівчини.

         На честь дня народження Джульєтти Капулетті проводяться святкові заходи: спектаклі, фестивалі, карнавали, присвячені мужності і силі кохання дівчини. До цієї дати зазвичай приурочують різноманітні культурні події.

 


 

         Лохвицький механіко-технологічний коледж також долучився до святкування цієї події. Студенти переглянули фільм «Ромео і Джульєтта». На сцені звучали слова Ромео і Джульєтти англійською мовою із однойменної повісті у виконанні студентів: Воспітанніка Всеволода (1 курс), Кучерявої Анни (студентки 2 курсу) та Тарабан Дарії (студентки 2 курсу). Лунали пісні на теми вічного і ніжного кохання у виконанні Пархомчук Ольги (студентки 1 курсу) та Силкіної Олени (студентки 3 курсу).

 


 

         У ніжному вальсі кружляли Дудник Станіслав та Плужник Юлія (студенти 2 курсу).

 


 

Студенти Возовик Юля, Кучерява Анна, Плужник Юлія, Тацинець Марія, Чарченко Тетяна, Воспітаннік Всеволод, Чібалін Дмитро, Тарапата Олександр, Дудник Станіслав, Богомол Сергій взяли участь у веселих конкурсах.

 


 

         Гостею заходу була учениця 7 класу Руденко Ліза, яка виконала чарівні мелодії на саксофоні.

 


 

         Захід вели Тупаленко Іра та Привалко Андрій (студенти-випускники).

 


 

         Викладачі Мірошник Н.Л. та Харченко Н.М. підготували це романтичне свято.

         День народження Джульєтти – був ще одним приводом оточити себе романтикою і сказати дорогим людям слова любові.

 


 

 

 

Мірошник Н.Л.

Харченко Н.М.

 • 0
Автор: admin Дата: 18-09-2019, 05:51 Прочитано: 1225
ЗНО 2020. Прес-Реліз 13.09.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

Що треба знати учаснику ЗНО-2020

Хто складає ЗНО-2020?  

Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

 

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результат ДПА для студентів ЗВО, які скористалися правом повторного складання атестації  у формі ДПА.

 

Особи, які вже здобули повну загальну середню освіту у минулі роки також можуть стати учасниками ЗНО-2020.

 

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох предметів.

 

Які терміни реєстрації та проведення ЗНО?

Реєстрація на ЗНО відбудеться з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Для реєстрації на ЗНО необхідно мати паспортний документ.

Проведення основної сесії  з 11 предметів ЗНО відбудеться у травні-червні 2020 року:

 • математика 21.05.2020
 • історія України 04.06.2020
 • українська мова і література 26.05.2020
 • біологія 09.06.2020
 • фізика 28.05.2020
 • географія 11.06.2020
 • іспанська, німецька, французька мови 01.06.2020
 • хімія 15.06.2020
 • англійська мова 02.06.2020
 
   
   
   
 

 

 

Цифрові платформи щодо інформації про ЗНО-2020:

 • Сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/
 • Сайт Харківського РЦОЯО https://zno-kharkiv.org.ua/
 • Акаунти Харківського РЦОЯО в соціальних мережах Facebook, youtube, twitter.
 • Тelegram-канал Харківського РЦОЯО «ЗНО2020» (https://t.me/zno2020kh) – це швидке та безкоштовне отримання інформації, актуальна хронологічна стрічка, достовірні новини про ЗНО-2020, незалежне тестування педагогів, інші освітні оцінювання тощо.
 • Офіційний безкоштовний мобільний «Харківський РЦОЯО» (завантажити у Play Market).

Контакти для ЗМІ:

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України 057 705 15 64. 

Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

 • 0
Автор: admin Дата: 17-09-2019, 13:46 Прочитано: 498

Зустріч студентських лідерів

 

          Щорічний Зліт студентських лідерів аграрної освіти відбувся в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва.

Перший день зльоту розпочався реєстрацією учасників, засіданням Ради студентського самоврядування та урочистим відкриттям. Перед першим корпусом ХНАУ відбулися урочиста хода делегатів зльоту й офіційна частина, а після відкриття заходу на всіх чекав захоплюючий концерт в актовій залі Харківського національного. Завершився перший день вечором знайомств і святковою дискотекою, яка поєднала цікаві конкурси, фотозони й активні локації.

          Наступного дня відбулися «Агрополітичні дебати-2019», організаторами якого були представники  Німецько-українського агрополітичного діалогу.

В цей день пройшов конкурс «Стратегічний розвиток аграрного сектору», учасниками якого стали п’ять студентів, які англійською мовою захистили презентації свого бачення розвитку аграрного сектору. На завершення заходів Німецько-українського агрополітичного діалогу для всіх присутніх прочитали лекції експерти з Німеччини.

         Наприкінці дня для учасників зльоту провели екскурсію «Перлини першої столиці», під час якої ми ознайомилися з історією, архітектурною та культурною спадщиною Харкова, а також розважалися у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

На початку останнього дня Зльоту для нас провів цікаву лекцією з питань трендів та перспектив розвитку світового сільського господарства в майбутньому генеральний директор «Індустріальної молочної компанії», президент Українського клубу аграрного бізнесу Алекс Лісіта. Потім відбувся студентський науковий форум «Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення», який об`єднав учасників п`яти дискусійних панелей.

Делегація полтавських студентів була активним учасником всіх виступів та конкурсів.

          Завершився ХХІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти гала-концертом переможців фестивалю художньої самодіяльності «Софіївські зорі – 2019» і передачею штандарта Зльоту і рушника єднання з рук ректора Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Олександра Ульянченка до Сумського національного аграрного університету, якому випала честь приймати ХХІІ Зліт.

 

                                                                                                    Ірина Старовойт,

студентка 4 курсу,

учасниця зльоту

 


 

 • 0
Автор: admin Дата: 17-09-2019, 13:43 Прочитано: 603

Вшанування пам’яті героїв Шумейкового


         Минають роки, проте пам’ять про світову трагедію 1941 – 1945 рр. непідвладна часу. Неймовірних втрат зазнала Україна під час Великої Вітчизняної війни і ми пам’ятаємо нашу історію.

         Чорне крило війни зачепило і Лохвицький край.

         Вересень 1941 р.

         Колона штабу Південно-Західного фронту та Військової Ради 20 вересня 1941 р., відступаючи з боями по українській землі, під натиском добре озброєних німецьких військ, зупинилась в урочищі Шумейкове (12 км від м. Лохвиця).

         Фашисти щільним кільцем оточили радянськіх бійців і розпочався ад: шквальний обстріл вівся з важкої артилерії, авіації, танків. Одна атака змінювалась іншою. Потужний мінометний обстріл косив і людей і молоді деревця….

Намагаючись вийти із фашиського кільця, в цьому останньому бою загинуло близько 800 радянських воінів.

Разом з ними загинули - начальник штабу фронту, генерал-майор В. Тупиков, член Військової Ради фронту М. Бурмістренко та багато інших. Біля джерельця був смертельно поранений розривом ворожої міни командувач Південно-Західним фронтом, Герой Радянського Союзу, генерал-полковник М.П. Кирпонос.

Урочище Шумейкове… Саме тут зберігається одна із сторінок історії Південно-Західного фронту. Це місце з неймовірною концентрацією мужності, сили, героїзму і відваги.

         Над братською могилою височіє пам’ятник – бронзова фігура солдата-фронтовика, який атакує ворога з гвинтівкою у піднятій руці.

12 вересня 2019 р. студенти І курсу коледжа відвідали меморіальний комплекс в урочищі Шумейкове і поклали живі квіти до могили. Вони віддали шану пам’яті тим, хто на початку тривалої війни мужньо стояв тут на смерть.

        Ми маємо волю і розум поважити наших дідів і прадідів, наше минуле, а це значить, що в нас є майбутнє.

О.М. Московець, керівник групи Т-11б

 


 

 • 0
Автор: admin Дата: 17-09-2019, 13:39 Прочитано: 685

Міжнародний день грамотності


       Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності.

Мета Міжнародного дня грамотності – відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини й суспільства в цілому.

Бути неграмотним у наш час – дуже страшно! Адже щоб знайти роботу і бути конкурентно спроможним на ринку праці, необхідно мати такі навички, як комунікабельність, вміння працювати в команді, мати критичне мислення – і все це похідні грамотності людини. У нашому навчальному закладі традиційно був проведений конкурс «Найграмотніший студент коледжу». Текст диктанту був присвячений  життєвому й творчому шляху Івана Петровича Котляревського. Адже саме у ці вересневі дні ми вшановуємо пам’ять нашого славетного земляка: 250 років від дня народження та 200 років від часу виходу «Енеїди», якою автор поклав початок формування сучасної української літератури і мови! 


 


 

        Звання «Найграмотніший студент коледжу вдруге виборола студентка групи Т-24б Павленко Альона!

 


 

          Високий рівень грамотності засвідчили роботи Яценко Ксенії (гр.Т-44б) та Назаренко Станіслава (гр.М-43б).

          Усім учасникам ( а їх було 21) зичимо здоров’я, натхнення та творчих здобутків!

 

Медведєва М.Г.,

викладач української мови

 • 0
Автор: admin Дата: 16-09-2019, 08:50 Прочитано: 632

Урочистості з нагоди дня Знань в коледжі.


         Щорічно у наш навчальний заклад приходять навчатися студенти як після навчання в загальноосвітніх школах, так і після професійно-технічних училищ. Вони здобуватимуть освіту за двома спеціальностями:  Галузеве машинобудування і Харчові технології, згодом стануть фахівцями харчової вітчизняної галузі.

        Вчорашні абітурієнти стали студентами коледжу! Їх вітали студенти четвертого курсу (гр. Т-44б), зі словами привітання до студентів та гостей звернувся директор  Віктор Миколайович Корнієнко і заступник декана факультету «Технології виробництва та переробки продуктів тваринництва», доцент Полтавської державної аграрної академії Слинько Віктор Григорович. Вони побажали викладачам та студентам успішного навчального року!

 


 

 • 0
Автор: admin Дата: 13-09-2019, 12:07 Прочитано: 639
Як гарно зветься - станція "Сула"! 

                                                                                                                                                                        Володимир Семенко

 

     Нещодавно виповнилось 200 років з дня народження Григорія Павловича Галагана, одного з представників заможного українського козацько-старшинського роду, який бере початок з Гната Галагана і закінчується 16-річним Павлом Галаганом. Саме цій даті було присвячено засідання клубу громадського діалогу в МБК №1 м. Заводське, куди були запрошені всі, хто цікавиться історією нашого краю.

Міський голова В. Сидоренко привітав всіх присутніх, розповів про неординарну постать Григорія Галагана та його внесок у розвиток Лохвицького краю. Далі присутні прослухали виступи Мащенко Л.О., Дроб’язко О.В. та Доброхліб Л.В., які підготували матеріали про рід Галаганів. Ми мали змогу насолодитись грою та співами ансамблю бандуристок «Червона калинонька» із с. Піски.

 

         Так хто ж такий Григорій Галаган?

Це один з найбільших меценатів свого часу, який дуже значну частину власного капіталу поклав на підтримку української етнографії, музики, художнього мистецтва, освіти, розвитку територій Полтавщини та Чернігівщини. Також він увійшов в історію як високоосвічена людина, громадський діяч і багатий поміщик.

         З прізвищем Галаганів пов’язують багато містики. Історія роду оповита таємницями та загадками. Нам розповіли про цього багатогранного, передового і щедрого чоловіка, який все життя спокутував гріх свого роду. Слова «прокляття роду» означають передбачення козаків, яких зрадив Гнат Галаган. У той час козак перейшов на бік Петра І і разом з його військом, прямо в церкві, вбив інших козаків. Розчарувавшись у Гнатові, чоловіки прокляли його рід на смерть до сьомого покоління. Вважається, що заклинання збулося, адже малий Павло Галаган і був тим самим сьомим у династії…

Після смерті сина Григорій Павлович разом з дружиною Катериною Василівною Кочубей створили у Києві академію, де навчалися діти незалежно від їх статків. Учні перебували в атмосфері, схожій на ту, що панувала вдома у Галаганів. Таким чином, батьки вшанували пам’ять Павлуся. Велику роль Г.Галаган відіграв і в будівництві залізничної лінії, яка проходить через Заводське, у той час її називали «Галочка», а нині – «Сула». Є легенда з певною долею містики, що розповідає про це будівництво (але це окрема історія).

         Г. Галаган був чудовим господарем. Мав величезний двоповерховий маєток з білої цегли, виготовленої на власному заводі, поряд була кругла клумба і невеличка капличка. Але найбільшою окрасою маєтку була дубова алея, на якій попарно росло 100 дубів.

Григорій Павлович робив усе, щоб підтримати життя простих людей у селі: виділив гроші для проведення залізниці саме через Піски, а не через повітову Лохвицю, побудував церкву. Він був прекрасним економістом. Основний дохід був від виробництва цукру.

Зараз останнім нащадком Ланздорфів-Галаганів є Андрій Сергійович Ігнатенко, що проживає в Росії, а нещодавно він приїздив у Піски.

         Для вшанування пам’яті Григорія Павловича Галагана і його внесок у створення станції  Сула (Галочка) 7 вересня 2019 року було відкрито меморіальну дошку.

Анна Кучерява,

 студентка другого курсуВаш профіль

Логін:  
Пароль:

Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Контактна інформація

37240,
м. Заводське,
Лохвицький р-н, Полтавська обл.
вул. Матросова,39
e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
тел:(05356) 3-54-58,
(05356)3-54-46,
(095)5954140

Опитування

Партнери сайту

Освітній портал