«Народної пам`яті дзвін»
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-02/1549870944_1_1.jpg)
Студенти та викладачі коледжу вшанували 101 річницю бою під Крутами.
Працівники Міської бібліотеки №1 Єрмакова Л.М, Лисенко Н. О. провели історичний урок-вернісаж. Звучали спогади учасників бою – Аверкія Гончаренка, Івана Шарого, Дмитра Бурка про хід подій далекого січня 1918 року. Сьогодні Україна вшановує своїх Героїв!
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-02/1549870942_1_2.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-02/1549871029_1_3.jpg)
Ми долучилися до сторінок української історії, яка ще так мало вивчена. Перед очима, наче живі, постали юні захисники української державності. Стримавши просування військ радянської Росії на 4 дні, вони дали змогу укласти Берестейський мирний договір, яким УНР визнавалося незалежною державою.
Поховання 27 юнаків, які потрапили в полон до більшовиків і були страчені, перетворилося на символ віри в Україну та її майбутнє. Михайло Грушевський назвав їх Героями. А для нас, сучасної молоді, вони є символом хоробрості, незалежності і честі!
А. Кучерява, студентка групи Т-11б
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)