Військова служба в Збройних Силах України
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1521790615_29019565_200886573838529_1024871308_n.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1521790628_29138145_200886577171862_1621553751_n.jpg)
Зі студентами четвертого курсу механічного відділення коледжу зустрівся старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів Лохвицького РВК капітан Радаєв А. О. Він провів бесіду про вступ випускників коледжу до вищих військових навчальних закладів та проходження військової строкової служби в Збройних Силах України.
Радаєв А. О. та старший солдат Левченко С. В. познайомили студентів з умовами прийому, проходженням строкової військової служби та служби за контрактом, відповіли на запитання студентів.
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2018-03/1521790627_29020055_200886583838528_1314942867_n.jpg)
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)