Користувачі онлайн

Всього на сайті: 15
Гостей: 11
Користувачі: - відсутні
Роботи: crawl Bot, Google Bot, Google Bot, robot Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


Годинник  • 85
Автор: admin Дата: 10-07-2019, 12:14 Прочитано: 1079

З поглядом у майбутнє...


       Навчальний рік у Лохвицькому механіко-технологічному коледжі Полтавської ДАА, як і щороку, завершується випускним. Студенти технологічного та механічного відділень денної форми навчання разом з дипломами одержують атестати про середню освіту. Не став винятком і цей рік.

      Вітаючи випускників із закінченням навчання, директор коледжу Корнієнко Віктор Миколайович побажав їм успіхів у работі та навчані, не сходити й надалі з обраної стежки в житті. Він запросив завжди приїздити на зустрічі випускників, пам’ятати викладачів та студентських друзів, свято зберігати та шанувати традиції навчального закладу.

Разом із завідуючими відділеннями – Московець Оленою Миколаївною та Мусієнко Ліаною Олександрівною директор вручив дипломи випускникам спеціальностей «Галузеве машинобудування» та «Харчові технології». Дуже приємно, що цього року дипломи з відзнакою одержали як механіки, так і технологи: Рудська Катерина, Костенко Таміла, Ільїн Роман, Часник Андрій.

  

     Крім цього, міський голова Віталій Володимирович Сидоренко вручив також грамоти і грошові винагороди відмінникам навчання. Він подякував випускникам за те, що були активними участниками всіх заходів, що проходили в місті, брали участь у конкурсах та змаганнях.

Грамотами коледжу відмічені активні учасники технічної творчості, олімпіад, конкурсів , фестивалів, призери та переможці спортивних змагань, художньої самодіяльності: Костенко Таміла, Рудська Катерина, Часник Андрій, Вихрань Андрій, Мороз Данило, Омеляненко Костянтин, Саморай Андрій, Дуб’яга Артем, Іващенко Ігор, Ковтун Валентин, Ільїн Роман, Лагуткін Денис.

 


 

     У виступах старост груп Рудської Катерини та Часника Андрія звучали слова щирої вдячності викладачам, керівникам груп - Горбонос Вікторії Вікторівні і Буглаку Анатолію Івановичу, батькам за навчання, виховання та підтримку. Вони дякували за те, що завжди з розумінням ставилися до студентських проблем і допомогали їх вирішувати. Коледжу побажали звершень і процвітання, а педагогічному колективові - невичерпної енергії і наукових пошуків.

Випускники запевнили, що гордо нестимуть звання випускника Лохвицького механіко-технологічного коледжу.

      З успішним завершенням навчання студентів та викладачів привітали батьки – Іващенко Наталія Вікторівна і Мостовий Сергій Анатолійович. Вони побажали всім випускникам бути чесними в думках, почуттях і справах, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті. А вічна книга мудрості нехай супруводжує кожного, як доленосна зірка, незаперечними істинами.


 

    Врученню дипломів передувала не менш важлива подія – захист дипломних проектів. Голова екзаменаційної комісії спеціальності «Харчові технології» за освітньо-професійною програмою «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів» Будник Ніна Василівна , доцент кафедри технології харчових виробництв і ресторанного господарства Полтавської ДАА, відмітила цікаві дипломні проекти навчально-дослідницького характеру. Костенко Таміли (керівник Горбуля Г.Ф.), яка провела дослідження впливу нетрадиційної сировини (шкірки апельсина, кропу та базиліку) на якість хлібобулочних виробів і розробила три рецептури нових видів хліба з добавкою вказаних видів нетрадиційної сировини; Рудської Катерини (керівник Горбонос В.В.) провела дослідження впливу нетрадиційної сировини (пшона) в різних кількостях на якість хлібобулочних вировів і розробила власну рецептуру нового хліба. Для створення привабливого кольору і підвищення харчової цінності до складу рецептури вона включила куркуму. Всю сировину для виробів студенти заготовляли самостійно, готували напівфабрикати й аналізували їх. Глибокі і відмінні знання при захисті дипломного проекту показала Плита Марина.

Члени екзанаменаційної комісії і незалежні експерти високо оцінили гармонійний смак, оригінальність і неповторність всіх виробів, висловили думку, що таку продукцію можна рекомендувати для вироблення у виробничих умовах.

Тематика дипломних проектів спеціальності «Галузеве машинобудування» за освітньо-професійної програмою «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв» розроблена на підставі виробничих даних підприємств, на яких студенти проходили переддипломну практику: ПрАТ «Оболонь», ТОВ «Елеватор Агро», ТОВ «Лохвицький комбікормовий завод», ПрАТ «Фірма «Полтавпиво».

Голова екзаменаційної комісії Келемеш Антон Олександрович, доцент кафедри галузевого машинобудування, відмітив кращі проекти таких студентів: Часника Андрія (керівник Богдан О.О.), Вихраня Андрія (керівник Корнієнко В.М.), Ільїна Романа (керінкик Общий С.А.), Іващенка Ігоря (керівник Москаленко С.Я.), Мороза Данила (керівник Шкурка В.Д.).

Випускники коледжу передали естафету у здобутті знань, умінь та навичок майбутнім студентам, які з нового навчального року прийдуть їм на зміну.

 


 

 

Щасливої дороги, випускники!

 

Таранська А.А, методист з виховної роботи,

Костенко Таміла, випускниця коледжу.

 

 

 

День вишиванки

  • 0
Автор: admin Дата: 17-05-2019, 06:55 Прочитано: 959

МІНІ-ФУТБОЛ

  • 0
Автор: admin Дата: 3-05-2019, 10:19 Прочитано: 1291

Тиждень хімії

  • 0
Автор: admin Дата: 3-05-2019, 06:40 Прочитано: 1057

Виставка Великодніх композицій

  • 0
Автор: admin Дата: 3-05-2019, 06:34 Прочитано: 717

«Я прибрав. Твоя черга»

  • 0
Автор: admin Дата: 26-04-2019, 06:21 Прочитано: 749

Студентська весна - 2019

  • 0
Автор: admin Дата: 8-04-2019, 06:44 Прочитано: 1240


Ваш профіль

Логін:  
Пароль:

Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Контактна інформація

37240,
м. Заводське,
Лохвицький р-н, Полтавська обл.
вул. Матросова,39
e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
тел:(05356) 3-54-58,
(05356)3-54-46,
(095)5954140

Опитування

Партнери сайту

Освітній портал