Користувачі онлайн

Всього на сайті: 16
Гостей: 14
Користувачі: - відсутні
Роботи: Google Bot, crawl Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


Годинник  • 0
Автор: admin Дата: 25-01-2022, 00:00 Прочитано: 423

 


 

  • 0
Автор: admin Дата: 31-12-2021, 10:55 Прочитано: 343

  • 0
Автор: admin Дата: 1-12-2021, 07:44 Прочитано: 477

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відокремлений структурний підрозділ «Лохвицький механіко - технологічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» в зв’язку з збільшенням вартості енергоносіїв в середньому на 292 % та послуги сторонніх організацій по постачанню матеріалів та наданню послуг на 92%, виносить на розгляд зміни тарифу на послуги з централізованого теплопостачання для мешканців гуртожитку, а також зміну тарифу на послуги з утримання гуртожитку навчального закладу та прибудинкової території та введення тарифу відшкодування вартості послуг з поводження з побутовими відходами ( населення). Востаннє зазначені тарифи переглядалися у 2015 році.

Плату за централізоване теплопостачання для мешканців гуртожитку по вул. Мирна 6, м.Заводське, згідно відповідного розрахунку пропонується встановити в розмірі 20 грн. ( в т. ч. ПДВ) за 1 кв.м опалювальної площі ( підвищення на 196 %).


Тариф на послуги з утримання гуртожитку та прибудинкової території в розмірі 1,60 грн. за 1 м за місяць (підвищення на 33%), до складу даного тарифу входе прибирання прибудинкової території 1,23 грн., послуги освітлення місць загального користування 0,10 грн. (перелічені послуги надаються постійно згідно графіку), ПДВ 0,27 грн.


Вводиться тариф відшкодування вартості послуг з поводження з побутовими відходами (населення) в розмірі 7,92 грн. на одного проживаючого на місяць, згідно актів виконаних робіт КП «Комунсервіс» Заводської міської ради.


Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів за адресою Полтавська обл., Миргородський район, м. Заводське, в. Матросова 39, інд. 37240.

 

Адміністрація коледжу

 

Документи: 

 


ОГОЛОШЕННЯ


ОГОЛОШЕННЯ


ОГОЛОШЕННЯ


ОГОЛОШЕННЯ


ОГОЛОШЕННЯ

 

Завантажити документи: tarifi.pdf [149,68 Kb]
  • 0
Автор: admin Дата: 26-11-2021, 12:38 Прочитано: 398

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З метою привернення уваги учасників навчально-виховного процесу ВСП «Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ» до проблеми насильства в суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насильства або спровокувати його вчинення практичним психологом А. М. Олефір та соціальним педагогом А. А. Таранською в рамках акції «16 днів проти насильства» було проведено виховну годину серед студентів 1 курсу.


 

 

  • 0
Автор: admin Дата: 17-11-2021, 12:21 Прочитано: 391

Вітаю з Міжнародним днем студентів!


    Це свято відзначали багато поколінь, осягають науку. Бажаю легко пройти свій тернистий шлях до знань і просвітлення розуму, з гордістю і користю нести покликання в житті, з любов’ю в серці і твердістю характеру йти до нових вершин, і з посмішкою на обличчі згадувати найвеселіше, захоплююче, класне студентський час.

Щороку мільйони студентів отримують дипломи і, починаючи свій шлях, шукають відповідний маршрут . Я бажаю тобі завжди бути першим і в той же час не забувати підтримувати друзів і близьких; пам’ятай, що твоя справа має бути тобі до душі і не викликати нудьги! Мрій, роби світ кращим — і сам стань щасливим!

 

З повагою,

директор коледжу                                    Віктор Корнієнко

  • 0
Автор: admin Дата: 17-11-2021, 12:14 Прочитано: 415

  • 0
Автор: admin Дата: 30-09-2021, 08:01 Прочитано: 458

Привітання з Днем працівника освіти колективу
ВСП Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ 

  • 0
Автор: admin Дата: 23-09-2021, 00:00 Прочитано: 968

ЛЕГКИЙ НА ПІДЙОМ – ЦЕ ОСОБЛИВІСТЬ ХАРАКТЕРУ АБО СТИЛЬ ЖИТТЯ?

Думаю, що кожен з вас помічав, що в суспільстві є легкі та важкі люди.

І мова не про вагу. Подивишся, перед тобою молода, тендітна, красива дівчинка, а враження, наче спілкуєшся з ледачим і товстошкірим бегемотом.

Але є і такі люди, у яких все виходить, вони свіжі, веселі, повні оптимізму, завжди посміхаються, швидко приймають рішення, багато подорожують і щодня повні жаги до життя.

Саме з компанією таких молодих, активних, дуже легких на підйом людей, учнів 9-го класу Корсунівської гімназії Сенчанської сільської ради, колектив нашого навчального закладу мав велике задоволення познайомитися минулого тижня, коли вони завітали до нас на екскурсію.

Шановні школярі, залишайтеся завжди такими ж щирими, усміхненими, комунікабельними, відкритими і повними бажання отримувати нову інформацію та нові враження.

Ми ж будемо раді бачити кожного з вас студентом нашого навчального закладу.

Друзі, беріть приклад зі школярів Корсунівської гімназії, будьте легкими на підйом. В житті так багато правил та обмежень. Змінюйте свої плани, щоб звільнити місце для того, що для вас дійсно цікаво! Насолоджуйтеся життям!

І завжди пам`ятайте, що двері ВСП "Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ" щодня гостинно відкриті для кожного з вас.

 

ЛЕГКИЙ НА ПІДЙОМ – ЦЕ ОСОБЛИВІСТЬ ХАРАКТЕРУ АБО СТИЛЬ ЖИТТЯ?
ЛЕГКИЙ НА ПІДЙОМ – ЦЕ ОСОБЛИВІСТЬ ХАРАКТЕРУ АБО СТИЛЬ ЖИТТЯ?
ЛЕГКИЙ НА ПІДЙОМ – ЦЕ ОСОБЛИВІСТЬ ХАРАКТЕРУ АБО СТИЛЬ ЖИТТЯ?
ЛЕГКИЙ НА ПІДЙОМ – ЦЕ ОСОБЛИВІСТЬ ХАРАКТЕРУ АБО СТИЛЬ ЖИТТЯ?
ЛЕГКИЙ НА ПІДЙОМ – ЦЕ ОСОБЛИВІСТЬ ХАРАКТЕРУ АБО СТИЛЬ ЖИТТЯ?


_____________________

Ваш профіль

Логін:  
Пароль:

Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Контактна інформація

37240,
м. Заводське,
Миргородський р-н, Полтавська обл.
вул. Європейська,39
e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
тел:(05356) 3-54-58,
(05356)3-54-46,

Опитування

Партнери сайту

Освітній портал