Міжнародний день грамотності
Міжнародний день грамотності
Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності.
Мета Міжнародного дня грамотності – відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини й суспільства в цілому.
Бути неграмотним у наш час – дуже страшно! Адже щоб знайти роботу і бути конкурентно спроможним на ринку праці, необхідно мати такі навички, як комунікабельність, вміння працювати в команді, мати критичне мислення – і все це похідні грамотності людини. У нашому навчальному закладі традиційно був проведений конкурс «Найграмотніший студент коледжу». Текст диктанту був присвячений життєвому й творчому шляху Івана Петровича Котляревського. Адже саме у ці вересневі дні ми вшановуємо пам’ять нашого славетного земляка: 250 років від дня народження та 200 років від часу виходу «Енеїди», якою автор поклав початок формування сучасної української літератури і мови!
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1568376772_img_20190909_122950.jpg)
Звання «Найграмотніший студент коледжу вдруге виборола студентка групи Т-24б Павленко Альона!
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-09/1568727559_foto-1.jpg)
Високий рівень грамотності засвідчили роботи Яценко Ксенії (гр.Т-44б) та Назаренко Станіслава (гр.М-43б).
Усім учасникам ( а їх було 21) зичимо здоров’я, натхнення та творчих здобутків!
Медведєва М.Г.,
викладач української мови
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)