День вишиванки
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076028_1_01.jpg)
Щорічно студенти та працівники коледжу долучаються до відзначення Дня вишиванки. За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу і навчання у самому пізнаваному елементі українського костюма – у вишиванці. Ми підтримуємо святкові акції та флешмоби на честь української культури та традицій. Сьогодні ми сприймаємо вишиванку як оберіг – символ здоров`я та краси, що захищає від недобрих поглядів, невдач, хвороб. Ми читаємо їй молитву!
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076060_1_02.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076073_1_03.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076091_1_04.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076035_1_05.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076044_1_06.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076015_1_07.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076079_1_08.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076065_1_09.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076020_1_10.jpg)
![](http://lmtkpdaa.com.ua/uploads/posts/2019-05/1558076054_1_11.jpg)
Другие новости по теме:
Информация
![](/templates/lttpdaa_2017/images/warnings_icon.gif)