Користувачі онлайн

Всього на сайті: 21
Гостей: 19
Користувачі: - відсутні
Роботи: crawl Bot, robot Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


Годинник  • 0
Автор: admin Дата: 18-04-2024, 10:37 Прочитано: 87

 

Переможець конкурсу "Педагогічний Оскар-2024"

За результатами конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2024» в номінації: Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти Навчальні практикуми, робота «ТХК галузі. Загальні методи контролю у виробництві солоду, пива та безалкогольних напоїв. Електронний лабораторний практикум», викладача коледжу Ліани Мусієнко зайняла третє місце!


Щиро вітаємо Ліану Олександрівну з перемогою!!! Бажаємо подальших успіхів!

 

 

  • 0
Автор: admin Дата: 11-04-2024, 08:01 Прочитано: 143

Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка


    2 і 3 квітня 2024 р. у ВСП «Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ» відбувся захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка. Свої роботи захищали здобувачі освіти спеціальності 133 Галузеве машинобудування ОПП Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва гр. М‑33 б. Захист проводили публічно. Присутні були викладачі  циклової комісії спецдисциплін коледжу і всі бажаючі здобувачі освіти.

    Захист пройшов успішно, всі студенти захистили свої проєкти на достатньому рівні.

    Проєкти з 3-D моделями представили  студенти: Сторчай Є. Р та Козоріз Б. О.

    Попереду в них виробнича практика на підприємствах.

    Бажаємо їм подальших успіхів і досягнення своїх мрій!

 

Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка
Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка
Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка
Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка
Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка
Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка
Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка
Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка
Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка
Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка Захист курсових проєктів з дисципліни Технічна механіка

Зустріч з представниками ПДАУ

  • 0
Автор: admin Дата: 18-03-2024, 15:37 Прочитано: 195

  • 0
Автор: admin Дата: 19-02-2024, 11:43 Прочитано: 178

Новини бібліотеки. Небесна сотня    "Небесна сотня - герої, які змінили хід історії"  

 

    20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років. Пам'ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.
    Саме 20 лютого 2014 року в середмісті Києва загинуло найбільше людей – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року за демократичні цінності та територіальну  цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
    Для України Небесна Сотня це найголовніша, найвпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили. Темні часи пройдуть. Буде колоситись хліб. Будуть сміятись діти. Буде жити Україна. Але віднині небесне воїнство поповнилось ще однією сотнею. Небесною Сотнею. Герої не вмирають!
    Працівниками бібліотеки підготовлено матеріали для  виховної інформаційної години до Дня пам‘яті Небесної Сотні.  Також підготовлено аудіо та відео матеріали , розроблено сценарій для виховного заходу по даній темі. Оформлено відповідну виставку та місце пам‘яті.

 

 

 

  • 0
Автор: admin Дата: 4-02-2024, 17:10 Прочитано: 184

Випуск групи Т-41б спеціальності 181 Харчові технології

за ОПП Бродильне виробництво і виноробство

 

Ось і відлетіли в неозору даль роки навчання в коледжі здобувачів освіти групи Т-41б спеціальності 181 Харчові технології. І залишаються від них тільки звуки, які наближають до кабінету кроки викладача, скрип крейди, шум дощу, і аромат – аромат квітів викладачам на прощання.

Кожен із цьогорічних випускників як ніколи розуміє, наскільки багатьом речам навчив їх коледж: справжній дружбі, щирості і доброті, впевненості і вмінню відстоювати власну думку.

Тому логічним завершенням цієї захоплюючої подорожі під назвою «студентське життя» став випускний вечір, який відбувся 31 січня.

У теплій, затишній і святковій атмосфері, випускників вітали: директор коледжу Віктор Миколайович Корнієнко, заступник директора Вікторія Олександрівна Мірошник, завідувачка технологічним відділенням Ліана Олександрівна Мусієнко, завідувачка навчально-виробничою практикою Лариса Владиславівна Корнієнко та керівник групи Наталія Леонідівна Мірошник.

У зустрічі взяли участь батьки випускників, студенти молодших курсів коледжу.

Вітали своїх дітей, бажали подальших успіхів педагогічному колективу коледжу батьки випускників. Так зі словами вітання і вдячності звернувся з лав ЗСУ батько випускника Сергій Климченко.

Звертаючись до випускників, Наталія Леонідівна сказала: «Ви залишаєте коледж, забравши із собою частки нашої душі. Вони будуть відливатися у вашому житті чистим дзвоном найкращих, неповторних років. Нехай же лунає над світом ода сонячного ранку дорослого життя, злита у дзвіночки ваших душ, ода юності студентів і мудрості викладачів, ода найнеповторнішого коледжу, де ви провели найщасливіші миті життя!»

Зі словами вдячності до викладачів, своїх однокурсників та батьків звернулася староста випускової групи Катерина Коробка.

НЕХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ, ВИПУСКНИКИ 2024 РОКУ!

НЕХАЙ ЗБУВАЮТЬСЯ ВАШІ МРІЇ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 


_____________________

Ваш профіль

Логін:  
Пароль:

Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Контактна інформація

37240,
м. Заводське,
Миргородський р-н, Полтавська обл.
вул. Європейська,39
e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
тел:(05356) 3-54-58,
(05356)3-54-46,

Опитування

Партнери сайту

Освітній портал