Користувачі онлайн

Всього на сайті: 26
Гостей: 21
Користувачі: JackFal
Роботи: robot Bot, robot Bot, robot Bot, crawl Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


Годинник



День кар`єри в коледжі

  • 85
Автор: admin Дата: 30-10-2019, 07:45 Прочитано: 1340

«СТОП-БУЛІНГ»

  • 0
Автор: admin Дата: 25-09-2019, 08:14 Прочитано: 1843

  • 0
Автор: admin Дата: 25-09-2019, 07:15 Прочитано: 1304

«І знову дзеркала відображають час…»

 

         16 вересня в італійському місті Верона святкують День народження Джульєтти, відомої шекспірівської героїні найсумнішої повісті у світі. У день народження Джульєтти вигляд Верони змінюється. Це свято, що об`єднує всіх. У місті проводяться різні заходи, присвячені юній Джульєтті, любов якої була настільки сильна, що дівчина віддала перевагу смерті, ніж розлуці з Ромео. 16 вересня всі містяни веселяться, радіють, а єдине, що заборонено робити, - це сумувати над долею молодої дівчини.

         На честь дня народження Джульєтти Капулетті проводяться святкові заходи: спектаклі, фестивалі, карнавали, присвячені мужності і силі кохання дівчини. До цієї дати зазвичай приурочують різноманітні культурні події.

 


 

         Лохвицький механіко-технологічний коледж також долучився до святкування цієї події. Студенти переглянули фільм «Ромео і Джульєтта». На сцені звучали слова Ромео і Джульєтти англійською мовою із однойменної повісті у виконанні студентів: Воспітанніка Всеволода (1 курс), Кучерявої Анни (студентки 2 курсу) та Тарабан Дарії (студентки 2 курсу). Лунали пісні на теми вічного і ніжного кохання у виконанні Пархомчук Ольги (студентки 1 курсу) та Силкіної Олени (студентки 3 курсу).

 


 

         У ніжному вальсі кружляли Дудник Станіслав та Плужник Юлія (студенти 2 курсу).

 


 

Студенти Возовик Юля, Кучерява Анна, Плужник Юлія, Тацинець Марія, Чарченко Тетяна, Воспітаннік Всеволод, Чібалін Дмитро, Тарапата Олександр, Дудник Станіслав, Богомол Сергій взяли участь у веселих конкурсах.

 


 

         Гостею заходу була учениця 7 класу Руденко Ліза, яка виконала чарівні мелодії на саксофоні.

 


 

         Захід вели Тупаленко Іра та Привалко Андрій (студенти-випускники).

 


 

         Викладачі Мірошник Н.Л. та Харченко Н.М. підготували це романтичне свято.

         День народження Джульєтти – був ще одним приводом оточити себе романтикою і сказати дорогим людям слова любові.

 


 

 

 

Мірошник Н.Л.

Харченко Н.М.

  • 0
Автор: admin Дата: 18-09-2019, 05:51 Прочитано: 1877
ЗНО 2020. Прес-Реліз 13.09.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

Що треба знати учаснику ЗНО-2020

Хто складає ЗНО-2020?  

Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

 

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результат ДПА для студентів ЗВО, які скористалися правом повторного складання атестації  у формі ДПА.

 

Особи, які вже здобули повну загальну середню освіту у минулі роки також можуть стати учасниками ЗНО-2020.

 

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох предметів.

 

Які терміни реєстрації та проведення ЗНО?

Реєстрація на ЗНО відбудеться з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Для реєстрації на ЗНО необхідно мати паспортний документ.

Проведення основної сесії  з 11 предметів ЗНО відбудеться у травні-червні 2020 року:

  • математика 21.05.2020
  • історія України 04.06.2020
  • українська мова і література 26.05.2020
  • біологія 09.06.2020
  • фізика 28.05.2020
  • географія 11.06.2020
  • іспанська, німецька, французька мови 01.06.2020
  • хімія 15.06.2020
  • англійська мова 02.06.2020
 
   
   
   
 

 

 

Цифрові платформи щодо інформації про ЗНО-2020:

  • Сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/
  • Сайт Харківського РЦОЯО https://zno-kharkiv.org.ua/
  • Акаунти Харківського РЦОЯО в соціальних мережах Facebook, youtube, twitter.
  • Тelegram-канал Харківського РЦОЯО «ЗНО2020» (https://t.me/zno2020kh) – це швидке та безкоштовне отримання інформації, актуальна хронологічна стрічка, достовірні новини про ЗНО-2020, незалежне тестування педагогів, інші освітні оцінювання тощо.
  • Офіційний безкоштовний мобільний «Харківський РЦОЯО» (завантажити у Play Market).

Контакти для ЗМІ:

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України 057 705 15 64. 

Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

  • 85
Автор: admin Дата: 17-09-2019, 13:46 Прочитано: 1223

Зустріч студентських лідерів

 

          Щорічний Зліт студентських лідерів аграрної освіти відбувся в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва.

Перший день зльоту розпочався реєстрацією учасників, засіданням Ради студентського самоврядування та урочистим відкриттям. Перед першим корпусом ХНАУ відбулися урочиста хода делегатів зльоту й офіційна частина, а після відкриття заходу на всіх чекав захоплюючий концерт в актовій залі Харківського національного. Завершився перший день вечором знайомств і святковою дискотекою, яка поєднала цікаві конкурси, фотозони й активні локації.

          Наступного дня відбулися «Агрополітичні дебати-2019», організаторами якого були представники  Німецько-українського агрополітичного діалогу.

В цей день пройшов конкурс «Стратегічний розвиток аграрного сектору», учасниками якого стали п’ять студентів, які англійською мовою захистили презентації свого бачення розвитку аграрного сектору. На завершення заходів Німецько-українського агрополітичного діалогу для всіх присутніх прочитали лекції експерти з Німеччини.

         Наприкінці дня для учасників зльоту провели екскурсію «Перлини першої столиці», під час якої ми ознайомилися з історією, архітектурною та культурною спадщиною Харкова, а також розважалися у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

На початку останнього дня Зльоту для нас провів цікаву лекцією з питань трендів та перспектив розвитку світового сільського господарства в майбутньому генеральний директор «Індустріальної молочної компанії», президент Українського клубу аграрного бізнесу Алекс Лісіта. Потім відбувся студентський науковий форум «Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення», який об`єднав учасників п`яти дискусійних панелей.

Делегація полтавських студентів була активним учасником всіх виступів та конкурсів.

          Завершився ХХІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти гала-концертом переможців фестивалю художньої самодіяльності «Софіївські зорі – 2019» і передачею штандарта Зльоту і рушника єднання з рук ректора Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Олександра Ульянченка до Сумського національного аграрного університету, якому випала честь приймати ХХІІ Зліт.

 

                                                                                                    Ірина Старовойт,

студентка 4 курсу,

учасниця зльоту

 


 

  • 0
Автор: admin Дата: 17-09-2019, 13:43 Прочитано: 1329

Вшанування пам’яті героїв Шумейкового


         Минають роки, проте пам’ять про світову трагедію 1941 – 1945 рр. непідвладна часу. Неймовірних втрат зазнала Україна під час Великої Вітчизняної війни і ми пам’ятаємо нашу історію.

         Чорне крило війни зачепило і Лохвицький край.

         Вересень 1941 р.

         Колона штабу Південно-Західного фронту та Військової Ради 20 вересня 1941 р., відступаючи з боями по українській землі, під натиском добре озброєних німецьких військ, зупинилась в урочищі Шумейкове (12 км від м. Лохвиця).

         Фашисти щільним кільцем оточили радянськіх бійців і розпочався ад: шквальний обстріл вівся з важкої артилерії, авіації, танків. Одна атака змінювалась іншою. Потужний мінометний обстріл косив і людей і молоді деревця….

Намагаючись вийти із фашиського кільця, в цьому останньому бою загинуло близько 800 радянських воінів.

Разом з ними загинули - начальник штабу фронту, генерал-майор В. Тупиков, член Військової Ради фронту М. Бурмістренко та багато інших. Біля джерельця був смертельно поранений розривом ворожої міни командувач Південно-Західним фронтом, Герой Радянського Союзу, генерал-полковник М.П. Кирпонос.

Урочище Шумейкове… Саме тут зберігається одна із сторінок історії Південно-Західного фронту. Це місце з неймовірною концентрацією мужності, сили, героїзму і відваги.

         Над братською могилою височіє пам’ятник – бронзова фігура солдата-фронтовика, який атакує ворога з гвинтівкою у піднятій руці.

12 вересня 2019 р. студенти І курсу коледжа відвідали меморіальний комплекс в урочищі Шумейкове і поклали живі квіти до могили. Вони віддали шану пам’яті тим, хто на початку тривалої війни мужньо стояв тут на смерть.

        Ми маємо волю і розум поважити наших дідів і прадідів, наше минуле, а це значить, що в нас є майбутнє.

О.М. Московець, керівник групи Т-11б

 


 

  • 0
Автор: admin Дата: 17-09-2019, 13:39 Прочитано: 1466

Міжнародний день грамотності


       Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності.

Мета Міжнародного дня грамотності – відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини й суспільства в цілому.

Бути неграмотним у наш час – дуже страшно! Адже щоб знайти роботу і бути конкурентно спроможним на ринку праці, необхідно мати такі навички, як комунікабельність, вміння працювати в команді, мати критичне мислення – і все це похідні грамотності людини. У нашому навчальному закладі традиційно був проведений конкурс «Найграмотніший студент коледжу». Текст диктанту був присвячений  життєвому й творчому шляху Івана Петровича Котляревського. Адже саме у ці вересневі дні ми вшановуємо пам’ять нашого славетного земляка: 250 років від дня народження та 200 років від часу виходу «Енеїди», якою автор поклав початок формування сучасної української літератури і мови! 


 


 

        Звання «Найграмотніший студент коледжу вдруге виборола студентка групи Т-24б Павленко Альона!

 


 

          Високий рівень грамотності засвідчили роботи Яценко Ксенії (гр.Т-44б) та Назаренко Станіслава (гр.М-43б).

          Усім учасникам ( а їх було 21) зичимо здоров’я, натхнення та творчих здобутків!

 

Медведєва М.Г.,

викладач української мови


_____________________

Ваш профіль

Логін:  
Пароль:

Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Контактна інформація

37240,
м. Заводське,
Миргородський р-н, Полтавська обл.
вул. Європейська,39
e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
тел:(05356) 3-54-58,
(05356)3-54-46,

Опитування

Партнери сайту

Освітній портал