Користувачі онлайн

Всього на сайті: 15
Гостей: 14
Користувачі: - відсутні
Роботи: spider Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


Годинник



«СТОП-БУЛІНГ»

  • 0
Автор: admin Дата: 25-09-2019, 08:14 Прочитано: 1767

  • 0
Автор: admin Дата: 25-09-2019, 07:15 Прочитано: 1228

«І знову дзеркала відображають час…»

 

         16 вересня в італійському місті Верона святкують День народження Джульєтти, відомої шекспірівської героїні найсумнішої повісті у світі. У день народження Джульєтти вигляд Верони змінюється. Це свято, що об`єднує всіх. У місті проводяться різні заходи, присвячені юній Джульєтті, любов якої була настільки сильна, що дівчина віддала перевагу смерті, ніж розлуці з Ромео. 16 вересня всі містяни веселяться, радіють, а єдине, що заборонено робити, - це сумувати над долею молодої дівчини.

         На честь дня народження Джульєтти Капулетті проводяться святкові заходи: спектаклі, фестивалі, карнавали, присвячені мужності і силі кохання дівчини. До цієї дати зазвичай приурочують різноманітні культурні події.

 


 

         Лохвицький механіко-технологічний коледж також долучився до святкування цієї події. Студенти переглянули фільм «Ромео і Джульєтта». На сцені звучали слова Ромео і Джульєтти англійською мовою із однойменної повісті у виконанні студентів: Воспітанніка Всеволода (1 курс), Кучерявої Анни (студентки 2 курсу) та Тарабан Дарії (студентки 2 курсу). Лунали пісні на теми вічного і ніжного кохання у виконанні Пархомчук Ольги (студентки 1 курсу) та Силкіної Олени (студентки 3 курсу).

 


 

         У ніжному вальсі кружляли Дудник Станіслав та Плужник Юлія (студенти 2 курсу).

 


 

Студенти Возовик Юля, Кучерява Анна, Плужник Юлія, Тацинець Марія, Чарченко Тетяна, Воспітаннік Всеволод, Чібалін Дмитро, Тарапата Олександр, Дудник Станіслав, Богомол Сергій взяли участь у веселих конкурсах.

 


 

         Гостею заходу була учениця 7 класу Руденко Ліза, яка виконала чарівні мелодії на саксофоні.

 


 

         Захід вели Тупаленко Іра та Привалко Андрій (студенти-випускники).

 


 

         Викладачі Мірошник Н.Л. та Харченко Н.М. підготували це романтичне свято.

         День народження Джульєтти – був ще одним приводом оточити себе романтикою і сказати дорогим людям слова любові.

 


 

 

 

Мірошник Н.Л.

Харченко Н.М.

  • 0
Автор: admin Дата: 18-09-2019, 05:51 Прочитано: 1821
ЗНО 2020. Прес-Реліз 13.09.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

Що треба знати учаснику ЗНО-2020

Хто складає ЗНО-2020?  

Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

 

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результат ДПА для студентів ЗВО, які скористалися правом повторного складання атестації  у формі ДПА.

 

Особи, які вже здобули повну загальну середню освіту у минулі роки також можуть стати учасниками ЗНО-2020.

 

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох предметів.

 

Які терміни реєстрації та проведення ЗНО?

Реєстрація на ЗНО відбудеться з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Для реєстрації на ЗНО необхідно мати паспортний документ.

Проведення основної сесії  з 11 предметів ЗНО відбудеться у травні-червні 2020 року:

  • математика 21.05.2020
  • історія України 04.06.2020
  • українська мова і література 26.05.2020
  • біологія 09.06.2020
  • фізика 28.05.2020
  • географія 11.06.2020
  • іспанська, німецька, французька мови 01.06.2020
  • хімія 15.06.2020
  • англійська мова 02.06.2020
 
   
   
   
 

 

 

Цифрові платформи щодо інформації про ЗНО-2020:

  • Сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/
  • Сайт Харківського РЦОЯО https://zno-kharkiv.org.ua/
  • Акаунти Харківського РЦОЯО в соціальних мережах Facebook, youtube, twitter.
  • Тelegram-канал Харківського РЦОЯО «ЗНО2020» (https://t.me/zno2020kh) – це швидке та безкоштовне отримання інформації, актуальна хронологічна стрічка, достовірні новини про ЗНО-2020, незалежне тестування педагогів, інші освітні оцінювання тощо.
  • Офіційний безкоштовний мобільний «Харківський РЦОЯО» (завантажити у Play Market).

Контакти для ЗМІ:

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України 057 705 15 64. 

Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

  • 85
Автор: admin Дата: 17-09-2019, 13:46 Прочитано: 1152

Зустріч студентських лідерів

 

          Щорічний Зліт студентських лідерів аграрної освіти відбувся в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва.

Перший день зльоту розпочався реєстрацією учасників, засіданням Ради студентського самоврядування та урочистим відкриттям. Перед першим корпусом ХНАУ відбулися урочиста хода делегатів зльоту й офіційна частина, а після відкриття заходу на всіх чекав захоплюючий концерт в актовій залі Харківського національного. Завершився перший день вечором знайомств і святковою дискотекою, яка поєднала цікаві конкурси, фотозони й активні локації.

          Наступного дня відбулися «Агрополітичні дебати-2019», організаторами якого були представники  Німецько-українського агрополітичного діалогу.

В цей день пройшов конкурс «Стратегічний розвиток аграрного сектору», учасниками якого стали п’ять студентів, які англійською мовою захистили презентації свого бачення розвитку аграрного сектору. На завершення заходів Німецько-українського агрополітичного діалогу для всіх присутніх прочитали лекції експерти з Німеччини.

         Наприкінці дня для учасників зльоту провели екскурсію «Перлини першої столиці», під час якої ми ознайомилися з історією, архітектурною та культурною спадщиною Харкова, а також розважалися у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

На початку останнього дня Зльоту для нас провів цікаву лекцією з питань трендів та перспектив розвитку світового сільського господарства в майбутньому генеральний директор «Індустріальної молочної компанії», президент Українського клубу аграрного бізнесу Алекс Лісіта. Потім відбувся студентський науковий форум «Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення», який об`єднав учасників п`яти дискусійних панелей.

Делегація полтавських студентів була активним учасником всіх виступів та конкурсів.

          Завершився ХХІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти гала-концертом переможців фестивалю художньої самодіяльності «Софіївські зорі – 2019» і передачею штандарта Зльоту і рушника єднання з рук ректора Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Олександра Ульянченка до Сумського національного аграрного університету, якому випала честь приймати ХХІІ Зліт.

 

                                                                                                    Ірина Старовойт,

студентка 4 курсу,

учасниця зльоту

 


 

  • 0
Автор: admin Дата: 17-09-2019, 13:43 Прочитано: 1259

Вшанування пам’яті героїв Шумейкового


         Минають роки, проте пам’ять про світову трагедію 1941 – 1945 рр. непідвладна часу. Неймовірних втрат зазнала Україна під час Великої Вітчизняної війни і ми пам’ятаємо нашу історію.

         Чорне крило війни зачепило і Лохвицький край.

         Вересень 1941 р.

         Колона штабу Південно-Західного фронту та Військової Ради 20 вересня 1941 р., відступаючи з боями по українській землі, під натиском добре озброєних німецьких військ, зупинилась в урочищі Шумейкове (12 км від м. Лохвиця).

         Фашисти щільним кільцем оточили радянськіх бійців і розпочався ад: шквальний обстріл вівся з важкої артилерії, авіації, танків. Одна атака змінювалась іншою. Потужний мінометний обстріл косив і людей і молоді деревця….

Намагаючись вийти із фашиського кільця, в цьому останньому бою загинуло близько 800 радянських воінів.

Разом з ними загинули - начальник штабу фронту, генерал-майор В. Тупиков, член Військової Ради фронту М. Бурмістренко та багато інших. Біля джерельця був смертельно поранений розривом ворожої міни командувач Південно-Західним фронтом, Герой Радянського Союзу, генерал-полковник М.П. Кирпонос.

Урочище Шумейкове… Саме тут зберігається одна із сторінок історії Південно-Західного фронту. Це місце з неймовірною концентрацією мужності, сили, героїзму і відваги.

         Над братською могилою височіє пам’ятник – бронзова фігура солдата-фронтовика, який атакує ворога з гвинтівкою у піднятій руці.

12 вересня 2019 р. студенти І курсу коледжа відвідали меморіальний комплекс в урочищі Шумейкове і поклали живі квіти до могили. Вони віддали шану пам’яті тим, хто на початку тривалої війни мужньо стояв тут на смерть.

        Ми маємо волю і розум поважити наших дідів і прадідів, наше минуле, а це значить, що в нас є майбутнє.

О.М. Московець, керівник групи Т-11б

 


 

  • 0
Автор: admin Дата: 17-09-2019, 13:39 Прочитано: 1395

Міжнародний день грамотності


       Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності.

Мета Міжнародного дня грамотності – відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини й суспільства в цілому.

Бути неграмотним у наш час – дуже страшно! Адже щоб знайти роботу і бути конкурентно спроможним на ринку праці, необхідно мати такі навички, як комунікабельність, вміння працювати в команді, мати критичне мислення – і все це похідні грамотності людини. У нашому навчальному закладі традиційно був проведений конкурс «Найграмотніший студент коледжу». Текст диктанту був присвячений  життєвому й творчому шляху Івана Петровича Котляревського. Адже саме у ці вересневі дні ми вшановуємо пам’ять нашого славетного земляка: 250 років від дня народження та 200 років від часу виходу «Енеїди», якою автор поклав початок формування сучасної української літератури і мови! 


 


 

        Звання «Найграмотніший студент коледжу вдруге виборола студентка групи Т-24б Павленко Альона!

 


 

          Високий рівень грамотності засвідчили роботи Яценко Ксенії (гр.Т-44б) та Назаренко Станіслава (гр.М-43б).

          Усім учасникам ( а їх було 21) зичимо здоров’я, натхнення та творчих здобутків!

 

Медведєва М.Г.,

викладач української мови

  • 0
Автор: admin Дата: 16-09-2019, 08:50 Прочитано: 1364

Урочистості з нагоди дня Знань в коледжі.


         Щорічно у наш навчальний заклад приходять навчатися студенти як після навчання в загальноосвітніх школах, так і після професійно-технічних училищ. Вони здобуватимуть освіту за двома спеціальностями:  Галузеве машинобудування і Харчові технології, згодом стануть фахівцями харчової вітчизняної галузі.

        Вчорашні абітурієнти стали студентами коледжу! Їх вітали студенти четвертого курсу (гр. Т-44б), зі словами привітання до студентів та гостей звернувся директор  Віктор Миколайович Корнієнко і заступник декана факультету «Технології виробництва та переробки продуктів тваринництва», доцент Полтавської державної аграрної академії Слинько Віктор Григорович. Вони побажали викладачам та студентам успішного навчального року!

 


 

  • 0
Автор: admin Дата: 13-09-2019, 12:07 Прочитано: 1374
Як гарно зветься - станція "Сула"! 

                                                                                                                                                                        Володимир Семенко

 

     Нещодавно виповнилось 200 років з дня народження Григорія Павловича Галагана, одного з представників заможного українського козацько-старшинського роду, який бере початок з Гната Галагана і закінчується 16-річним Павлом Галаганом. Саме цій даті було присвячено засідання клубу громадського діалогу в МБК №1 м. Заводське, куди були запрошені всі, хто цікавиться історією нашого краю.

Міський голова В. Сидоренко привітав всіх присутніх, розповів про неординарну постать Григорія Галагана та його внесок у розвиток Лохвицького краю. Далі присутні прослухали виступи Мащенко Л.О., Дроб’язко О.В. та Доброхліб Л.В., які підготували матеріали про рід Галаганів. Ми мали змогу насолодитись грою та співами ансамблю бандуристок «Червона калинонька» із с. Піски.

 

         Так хто ж такий Григорій Галаган?

Це один з найбільших меценатів свого часу, який дуже значну частину власного капіталу поклав на підтримку української етнографії, музики, художнього мистецтва, освіти, розвитку територій Полтавщини та Чернігівщини. Також він увійшов в історію як високоосвічена людина, громадський діяч і багатий поміщик.

         З прізвищем Галаганів пов’язують багато містики. Історія роду оповита таємницями та загадками. Нам розповіли про цього багатогранного, передового і щедрого чоловіка, який все життя спокутував гріх свого роду. Слова «прокляття роду» означають передбачення козаків, яких зрадив Гнат Галаган. У той час козак перейшов на бік Петра І і разом з його військом, прямо в церкві, вбив інших козаків. Розчарувавшись у Гнатові, чоловіки прокляли його рід на смерть до сьомого покоління. Вважається, що заклинання збулося, адже малий Павло Галаган і був тим самим сьомим у династії…

Після смерті сина Григорій Павлович разом з дружиною Катериною Василівною Кочубей створили у Києві академію, де навчалися діти незалежно від їх статків. Учні перебували в атмосфері, схожій на ту, що панувала вдома у Галаганів. Таким чином, батьки вшанували пам’ять Павлуся. Велику роль Г.Галаган відіграв і в будівництві залізничної лінії, яка проходить через Заводське, у той час її називали «Галочка», а нині – «Сула». Є легенда з певною долею містики, що розповідає про це будівництво (але це окрема історія).

         Г. Галаган був чудовим господарем. Мав величезний двоповерховий маєток з білої цегли, виготовленої на власному заводі, поряд була кругла клумба і невеличка капличка. Але найбільшою окрасою маєтку була дубова алея, на якій попарно росло 100 дубів.

Григорій Павлович робив усе, щоб підтримати життя простих людей у селі: виділив гроші для проведення залізниці саме через Піски, а не через повітову Лохвицю, побудував церкву. Він був прекрасним економістом. Основний дохід був від виробництва цукру.

Зараз останнім нащадком Ланздорфів-Галаганів є Андрій Сергійович Ігнатенко, що проживає в Росії, а нещодавно він приїздив у Піски.

         Для вшанування пам’яті Григорія Павловича Галагана і його внесок у створення станції  Сула (Галочка) 7 вересня 2019 року було відкрито меморіальну дошку.

Анна Кучерява,

 студентка другого курсу


  • 85
Автор: admin Дата: 10-07-2019, 12:14 Прочитано: 1881

З поглядом у майбутнє...


       Навчальний рік у Лохвицькому механіко-технологічному коледжі Полтавської ДАА, як і щороку, завершується випускним. Студенти технологічного та механічного відділень денної форми навчання разом з дипломами одержують атестати про середню освіту. Не став винятком і цей рік.

      Вітаючи випускників із закінченням навчання, директор коледжу Корнієнко Віктор Миколайович побажав їм успіхів у работі та навчані, не сходити й надалі з обраної стежки в житті. Він запросив завжди приїздити на зустрічі випускників, пам’ятати викладачів та студентських друзів, свято зберігати та шанувати традиції навчального закладу.

Разом із завідуючими відділеннями – Московець Оленою Миколаївною та Мусієнко Ліаною Олександрівною директор вручив дипломи випускникам спеціальностей «Галузеве машинобудування» та «Харчові технології». Дуже приємно, що цього року дипломи з відзнакою одержали як механіки, так і технологи: Рудська Катерина, Костенко Таміла, Ільїн Роман, Часник Андрій.

 



 

     Крім цього, міський голова Віталій Володимирович Сидоренко вручив також грамоти і грошові винагороди відмінникам навчання. Він подякував випускникам за те, що були активними участниками всіх заходів, що проходили в місті, брали участь у конкурсах та змаганнях.

Грамотами коледжу відмічені активні учасники технічної творчості, олімпіад, конкурсів , фестивалів, призери та переможці спортивних змагань, художньої самодіяльності: Костенко Таміла, Рудська Катерина, Часник Андрій, Вихрань Андрій, Мороз Данило, Омеляненко Костянтин, Саморай Андрій, Дуб’яга Артем, Іващенко Ігор, Ковтун Валентин, Ільїн Роман, Лагуткін Денис.

 


 

     У виступах старост груп Рудської Катерини та Часника Андрія звучали слова щирої вдячності викладачам, керівникам груп - Горбонос Вікторії Вікторівні і Буглаку Анатолію Івановичу, батькам за навчання, виховання та підтримку. Вони дякували за те, що завжди з розумінням ставилися до студентських проблем і допомогали їх вирішувати. Коледжу побажали звершень і процвітання, а педагогічному колективові - невичерпної енергії і наукових пошуків.

Випускники запевнили, що гордо нестимуть звання випускника Лохвицького механіко-технологічного коледжу.

      З успішним завершенням навчання студентів та викладачів привітали батьки – Іващенко Наталія Вікторівна і Мостовий Сергій Анатолійович. Вони побажали всім випускникам бути чесними в думках, почуттях і справах, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті. А вічна книга мудрості нехай супруводжує кожного, як доленосна зірка, незаперечними істинами.


 

    Врученню дипломів передувала не менш важлива подія – захист дипломних проектів. Голова екзаменаційної комісії спеціальності «Харчові технології» за освітньо-професійною програмою «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів» Будник Ніна Василівна , доцент кафедри технології харчових виробництв і ресторанного господарства Полтавської ДАА, відмітила цікаві дипломні проекти навчально-дослідницького характеру. Костенко Таміли (керівник Горбуля Г.Ф.), яка провела дослідження впливу нетрадиційної сировини (шкірки апельсина, кропу та базиліку) на якість хлібобулочних виробів і розробила три рецептури нових видів хліба з добавкою вказаних видів нетрадиційної сировини; Рудської Катерини (керівник Горбонос В.В.) провела дослідження впливу нетрадиційної сировини (пшона) в різних кількостях на якість хлібобулочних вировів і розробила власну рецептуру нового хліба. Для створення привабливого кольору і підвищення харчової цінності до складу рецептури вона включила куркуму. Всю сировину для виробів студенти заготовляли самостійно, готували напівфабрикати й аналізували їх. Глибокі і відмінні знання при захисті дипломного проекту показала Плита Марина.

Члени екзанаменаційної комісії і незалежні експерти високо оцінили гармонійний смак, оригінальність і неповторність всіх виробів, висловили думку, що таку продукцію можна рекомендувати для вироблення у виробничих умовах.

Тематика дипломних проектів спеціальності «Галузеве машинобудування» за освітньо-професійної програмою «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв» розроблена на підставі виробничих даних підприємств, на яких студенти проходили переддипломну практику: ПрАТ «Оболонь», ТОВ «Елеватор Агро», ТОВ «Лохвицький комбікормовий завод», ПрАТ «Фірма «Полтавпиво».

Голова екзаменаційної комісії Келемеш Антон Олександрович, доцент кафедри галузевого машинобудування, відмітив кращі проекти таких студентів: Часника Андрія (керівник Богдан О.О.), Вихраня Андрія (керівник Корнієнко В.М.), Ільїна Романа (керінкик Общий С.А.), Іващенка Ігоря (керівник Москаленко С.Я.), Мороза Данила (керівник Шкурка В.Д.).

Випускники коледжу передали естафету у здобутті знань, умінь та навичок майбутнім студентам, які з нового навчального року прийдуть їм на зміну.

 


 

 

Щасливої дороги, випускники!

 

Таранська А.А, методист з виховної роботи,

Костенко Таміла, випускниця коледжу.

 

 

 


_____________________

Ваш профіль

Логін:  
Пароль:

Реєстрація на сайті!
Забули пароль?

Контактна інформація

37240,
м. Заводське,
Миргородський р-н, Полтавська обл.
вул. Європейська,39
e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
тел:(05356) 3-54-58,
(05356)3-54-46,

Опитування

Партнери сайту

Освітній портал