Користувачі онлайн

Всього на сайті: 1
Гостей: 0
Користувачі: - відсутні
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


ГодинникЗахист дипломних робіт студентам технологічного відділення

 (голосов: 0)
Автор: admin Дата: 14-02-2018, 12:41 Прочитано: 416

 

 

  У Лохвицькому механіко-технологічному коледжі Полтавської ДАА нещодавно відбувся захист дипломних робіт студентами технологічного відділення за спеціальностями «Бродильне виробництво і виноробство» і «Зберігання і переробка зерна». Всі допущені до захисту студенти захистили свої роботи,  показавши при цьому глибокі теоретичні знання, високий рівень практичних навичок і вмінь виконувати графічні роботи з використанням комп`ютерних програм. Значна частина студентів супроводжувала захист своїх робіт презентаціями, що дає можливість більш глибоко розкрити тему і робить захист більш змістовним.

   Особливо необхідно відмітити цікавий захист студентами, які виконували роботи навчально-дослідницького характеру. Найбільшу зацікавленість викликав захист робіт по розробці рецептур нових безалкогольних напоїв. Крім своїх дипломних робіт студенти представили змістовні презентації. Виготовлені ними напої були представлені на дегустацію екзаменаційній комісії і всім присутнім у залі. До них розроблені оригінальні етикетки і рецептури на вказані напої.

Мусієнко Катерина під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Корнієнко Лариси Владиславівни розробила нетрадиційний безалкогольний напій «Beer Juice» на основі соків із місцевої сировини (виноград, груша, йошта) і безалкогольного пива, який розрахований на широку аудиторію споживачів – шанувальників як безалкогольних напоїв, так і пива.

Томаровщенко Анастасія під керівництвом Мусієнко Ліани Олександрівни розробила рецептуру оригінального безалкогольного напою «Captain America» на основі настою какао і натуральних плодових соків.

   Члени екзаменаційної комісії і незалежні експерти високо оцінили гармонійний смак, аромат, оригінальність і неповторність обох напоїв. Ці напої можна рекомендувати для виготовлення у виробничих умовах.

Цікаві результати своїх досліджень представили студенти групи Т-41б Можчіль Ігор, Максян Альона, Зеленська Ксенія. Ці дослідження проводилися у виробничих лабораторіях базових підприємств: ПраТ «ОБОЛОНЬ» та ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня. Для людей – як для себе» (м. Львів) (керівники Мусієнко Л. О. , Васильченко О. В., Корнієнко Л. В.). Студенти групи Т-42б Білик Валентина, Іволга Анастасія,  Ляшенко Яніна представили дослідницькі роботи, виконані у виробничих лабораторіях ТОВ «Лохвицького комбікормового заводу» і ТОВ «Елеватор Агро».

  Глибокі знання і високу якість виконання дипломних робіт показали і студенти, які виконували роботи навчального характеру: Брильова Вікторія, Волик Софія, Касьян Таміла, Журенко Вікторія, Діброва Яна, Сверида Леся (керівники Кривошея С. І., Московець О. М.).

 

 

Н. М. Богдан, голова циклової комісії технологічних дисциплін
Другие новости по теме:

 • Випускний у коледжі
 • Тиждень технолога
 • Цей незабутній випускний…
 • Вісімдесятий випуск техніків-механіків
 • 22 березня 2018 року в Лохвицькому механіко-технологічному коледжі ПДАА від ...
 • Зірковий випускний
 • Студентська весна -2018
 • «Кохання розквітає навесні…»
 • Правовий місячник
 • Формування гармонійно розвиненої особистості
 • /span

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Ваш профіль

  Логін:  
  Пароль:

  Реєстрація на сайті!
  Забули пароль?

  Контактна інформація

  37240,
  м. Заводське,
  Лохвицький р-н, Полтавська обл.
  вул. Матросова,39
  e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
  тел:(05356) 3-54-58,
  (05356)3-54-46,
  (095)5954140

  Опитування

  Партнери сайту

  Освітній портал