Користувачі онлайн

Всього на сайті: 1
Гостей: 0
Користувачі: - відсутні
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


ГодинникАндріївські вечорниці

 (голосов: 0)
Автор: admin Дата: 21-12-2017, 09:08 Прочитано: 424

  13 грудня в Україні відзначають день Андрія Первозванного. За біблійними переказами, він, проповідуючи християнство у Скіфії, дійшов аж до Києва. Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі.  Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України і деяких інших народів.

    Це передовсім молодіжне свято. Хлопці та дівчата його чекали і готувалися заздалегідь. Веселі гуляння із жартами і різноманітними витівками – ось головні заняття цього вечора.

Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці — ворожіння, з якими пов'язано безліч неординарних звичаїв. Українці завжди гучно святкували його і в народі – на вечорницях. Й називали просто – свято «Калити».

    Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки на гуляннях напередодні Різдва.

Не залишилися осторонь цього свята та його традицій і студенти нашого коледжу. Вони майстерно донесли розум, мудрість, щедрість, гумор нашого талановитого народу і основні елементи святкування до глядачів.

     Неповторною господинею вечорниць стала Журавель Вікторія Петрівна, до якої завітали парубки і дівчата. Вони своєю неперевершеною акторською грою показали нам справжнє ворожіння, перенесене з минувшини, частування і гуляння на вечорницях.

      Активними учасниками дійства були: Єна Анастасія, Сорока Наталія, Тупаленко Ірина, Мороз Аліна, Старовойт Ірина, Дев’ятка Валерія, Назаренко Аліна, Салімовська Анна, Захарченко Юрій, Головня Руслан, Головня Богдан, Петруша Анна, Шевченко Олександра, Деяк Олена, Дем’янчук Анастасія, Гавриленко Артем, Ткаченко Артем, Петренко Анрій, Пащенко Дмитро.

Перед нами ожили ігри і забави нашого народу. Свято подарувало глядачам і учасникам безліч позитивних емоцій і відкрило прекрасну невичерпну скарбницю українських традицій і звичаїв. У них  розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня.

 

 

Ірина Старовойт, студентка групи Т-21б
Другие новости по теме:

 • КВН – 2017 та День студента в коледжі
 • Красуня коледжу
 • Змагалися найкмітливіші
 • Зірковий випускний
 • Дзвони нашої пам`яті
 • «Усі протилежності сходяться в серці жінки»
 • Зустріч Нового року в коледжі
 • «Любов навколо нас», або День закоханих в коледжі
 • Шевченко. Україна. Світ.
 • Студент року - 2018
 • /span

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Ваш профіль

  Логін:  
  Пароль:

  Реєстрація на сайті!
  Забули пароль?

  Контактна інформація

  37240,
  м. Заводське,
  Лохвицький р-н, Полтавська обл.
  вул. Матросова,39
  e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
  тел:(05356) 3-54-58,
  (05356)3-54-46,
  (095)5954140

  Опитування

  Партнери сайту

  Освітній портал