Роботи: crawl Bot, Yandex Bot, Yandex Bot

Годинник

Баскетбол

(голосов: 0)
Автор: admin Дата: 20-12-2017, 07:52 Прочитано: 202

Нещодавно в спортивному залі Лохвицького механіко-технологічного коледжу  закінчився чемпіонат з баскетболу. Цього року у змаганнях взяли участь шість команд  механічного та технологічного відділення. У цьому році третє місце посіла команда групи М – 43б. У її складі виступали такі студенти: Сердюк Руслан, Одарушенко Сергій, Телюк Станіслав, Шкиря Сергій та Шикула Ігор. У фінальній зустрічі за перше місце зустрічалися команди М – 33б та команда технологічного відділення другого курсу. У напруженій боротьбі з рахунком 58:50 перемогли механіки. Друге місце  посіли технологи.  Команду представляли такі студенти: Красько Дмитро – гр. Т-21б, Захарченко Юрій – гр.Т-21б, Сухонос Владислав – гр.Т-24б, Погрібний Анатолій – гр.Т-24б і Неділько Владислав – гр.Т-21б. Чемпіонами стали студенти групи М – 33б: Лагуткін Денис, Кувік Владислав, Іващенко Ігор, Ільченко В’ячеслав, Мороз Данило та Дуб`яга Артем.

По завершенню чемпіонату,  після нагородження команд, відбулася товариська зустріч між чемпіоном коледжу та командою викладачів. Як і минулий рік, перемогу виборола досвідчена команда викладачів у такому складі: Корнієнко В.М.(директор коледжу), Шевченко І.І.(викладач математики), Хоменко А.Ю.(працівник), Федоронько В.В.(викладач фізичного виховання) та Терновий К.А. (керівник фізичного виховання).

Нагородження відбулося завдяки адміністрації коледжу та профспілки студентів.

Дякуємо всім учасникам змагань. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні та на робочому місці. До нових перемог. Хай щастить у Новому Році!