Користувачі онлайн

Всього на сайті: 1
Гостей: 0
Користувачі: - відсутні
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


ГодинникХІХ Зліт студентських лідерів

 (голосов: 0)
Автор: admin Дата: 16-06-2017, 11:16 Прочитано: 498

     З 24 по 27 травня 2017 року я брала участь у щорічному Зльоті студентських лідерів аграрної освіти в місті Києві. У цьому році він відбувся вдев`ятнадцяте.

У середу, 24 травня, Полтавська делегація прибула у столицю. Всі заходи відбувалися у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Цього дня в актовому залі університету відбулося урочисте відкриття. Також нам організували екскурсію по території НУБіП України, а увечері була  святкова дискотека «Вечір знайомств» поблизу 11 корпусу, де зібралися делегації з усієї України.

     Наступного дня відбувалося засідання дискусійних клубів за різними напрямками. Я брала участь у засіданні студентської ради, де розглядалися актуальні питання студентської молоді та їх можливе вирішення. Після обіду я відвідала психологічний тренінг і взяла участь у дискусіях. Потім всі зібралися в актовому залі на концерт Богдана Бенюка «Мій  рідний край, моя земля». Окрім того, що артист гарно співав, він ще й розповідав цікаві та смішні історії зі свого життя. Після вечері на нас чекала екскурсійна програма «Як тебе не любити, Києве мій». Прогулянка по місту була дуже цікава і пізнавальна, адже в столиці так багато історичних місць та пам`яток архітектури.

      Третього дня зранку ми перебували на агродебатах, уважно слухали актуальні проблеми сільського господарства та брали активну участь в обговоренні й голосуванні. У другій половині дня святкували День університету. З нагоди цього свята НУБіП України відвідав прем`єр-міністр України В.Б. Гройсман. Він привітав учасників зльоту, переможців дебатів, відзначив активну та розумну молодь України. Після цього відбулося підведення підсумків, нагородження переможців та передача естафети Зльоту студентських лідерів аграрної освіти Уманському національному університету садівництва. Увечері знову була святкова дискотека, спілкування й розваги з ровесниками.

       У суботу після святкового закриття з позитивними емоціями і гарним настроєм делегації з усіх куточків України повернулися додому.

Попереду у студентів  навчання та сесії,  нові здобутки, нові досягнення, високі результати і надія на участь у Зльоті студентських лідерів наступного року.

Я висловлюю щиру подяку Заводській міській раді та профспілці студентів коледжу за те, що вони профінансували мою участь у Зльоті.

 

 

Марія Медведєва, студентка групи Т-21б, учасниця зльоту
Другие новости по теме:

 • «Одна за всіх…»
 • Баскетбол 3х3
 • Зірковий випускний
 • Баскетбол
 • Формування гармонійно розвиненої особистості
 • «Любов навколо нас», або День закоханих в коледжі
 • Випускний - свято, коли радість і смуток переплітаються
 • Шлях до Незалежності
 • Випускний у коледжі
 • УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ
 • /span

  Ваш профіль

  Логін:  
  Пароль:

  Реєстрація на сайті!
  Забули пароль?

  Контактна інформація

  37240,
  м. Заводське,
  Лохвицький р-н, Полтавська обл.
  вул. Матросова,39
  e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
  тел:(05356) 3-54-58,
  (05356)3-54-46,
  (095)5954140

  Опитування

  Партнери сайту

  Освітній портал