Користувачі онлайн

Всього на сайті: 12
Гостей: 10
Користувачі: - відсутні
Роботи: crawl Bot, Google Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


ГодинникБаскетбол 3х3

 (голосов: 0)
Автор: admin Дата: 6-04-2017, 14:22 Прочитано: 796

   

 

   На спортивній базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Н. Короленка 28-29 березня відбувся чемпіонат Полтавської області з баскетболу 3х3 серед учнівської та студентської молоді. В змаганнях серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації взяло участь 12 команд (9 команд з міста Полтава, 2 команди з міста Кременчук та  наша команда з Лохвицького технологічного технікуму ПДАА).

 

 

    Команди за жеребкуванням були розподілені на дві групи по 6 команд, які грали за коловою системою. У своїх іграх команда Лохвицького технологічного технікуму ПДАА показала такі результати:  8:3 з Полтавським училищем №21, 5:3 з Нафтовим коледжем Полтавського університету, 8:3 з Кременчуцьким медичним училищем, 5:7 з Полтавським кооперативним коледжем та 9:3 з Полтавським політехнічним коледжем. Після всіх ігор в нашій групі  команди посіли такі місця: 1 – Полтавський кооперативний коледж, 2 – Лохвицький технологічний технікум, 3 – Полтавський політехнічний коледж, 4 – Кременчуцьке медичне училище, 5 – Нафтовий коледж Полтавського університету ім. Кондратюка, 6 – Полтавське училище №21. Команда нашого технікуму, зайнявши 2 місце в нашій групі, вийшла до півфіналу,  де зустрічалася з командою Кременчуцького педагогічного училища, яка зайняла перше місце в своїй групі. Гра була напруженою, в ній перемогли майбутні педагоги з рахунком 11:7.

 

 

    У грі за 3 місце наша команда знову зустрілася на баскетбольному майданчику з командою Полтавського кооперативного коледжу. Гра була дуже напруженою та драматичною для нашої команди. Ведучи по ходу зустрічі 7:4, все-таки знову перемогу здобули полтавчани 8:7.

 

 

У фінальній зустрічі між Кременчуцьким педагогічним училищем та Полтавським харчопереробним технікумом перемогу здобули кременчуцькі баскетболісти.

Честь Лохвицького технологічного технікуму захищали такі студенти: Мащенко Михайло – студент групи М – 43б, Михайлик Віталій – студент групи Т – 41б, Лагуткін Денис – студент групи М – 23б, Сердюк Руслан – студент групи М – 33б. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів, творчого натхнення.

 


 

 

Михайло Мащенко, студент групи М-43 б

 
Другие новости по теме:

 • Волейбол
 • Баскетбол
 • БАСКЕТБОЛ
 • « Нумо, хлопці»
 • Обласні зональні змагання з настільного тенісу
 • Наші студенти та спорт
 • МІНІ-ФУТБОЛ
 • Баскетбол
 • Досягнення студентів коледжу з настільного тенісу
 • УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ
 • /span

  Ваш профіль

  Логін:  
  Пароль:

  Реєстрація на сайті!
  Забули пароль?

  Контактна інформація

  37240,
  м. Заводське,
  Лохвицький р-н, Полтавська обл.
  вул. Матросова,39
  e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
  тел:(05356) 3-54-58,
  (05356)3-54-46,
  (095)5954140

  Опитування

  Партнери сайту

  Освітній портал