Користувачі онлайн

Всього на сайті: 1
Гостей: 0
Користувачі: - відсутні
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


ГодинникШевченко. Україна. Світ.

 (голосов: 0)
Автор: admin Дата: 14-03-2017, 13:03 Прочитано: 522

       


 

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас, і кожного разу новим, неповторним.

         І щовесни ми всі щиро бажаємо зустріти її і Кобзаря. Ось і цього року співробітники та студенти Лохвицького технологічного технікуму ПДАА відзначили Шевченківські дні виховним заходом, присвяченим Дню народження Т.Г. Шевченка.

 


 

         Співробітники бібліотеки Грибко І.Є. та Оніщенко О.В. підготували змістовну доповідь із застосуванням мультимедійних матеріалів: фільми про життєвий та творчий шлях нашого видатного співвітчизника, його вірші, прочитані різними мовами.

 

 

         Активно підготувалися студенти 1-го курсу: Даниленко Владислава, Коваленко Андрій, Сало Євгенія, Тупаленко Ірина із групи Т-14б та Назаренко Станіслав із групи М-13б. Польською мовою носієм мови був прочитаний вірш «Садок вишневий коло хати» в перекладі Свєнціцького у відеозапису із Польщі. Далі виступив Назаренко Станіслав, який зачитав вірш «І золотої, й дорогої…» німецькою мовою. Продовжуючи французьку Шевченкіану, поезію «Ликері» зачитала викладач іноземних мов Продченко О.Л. Далі прозвучали російськомовні переклади: «Она на барском поле жала» у виконанні Сало Євгенії, та «Было время…» у читанні Тупаленко Ірини. Завершили Шевченкіану Даниленко Владислава з віршем «Садок вишневий коло хати» та Коваленко Андрій з поезією «Доле, де ти…».

 

 

         В заключній частині, підкреслюючи значимість Шевченка для всього світу, був показаний відеозапис, у якому «Заповіт» поета зачитали носії різних мов, у тому числі й воїни, які захищають кордони нашої держави в ці дні. Неймовірний мовний колаж даного вірша ще більше надихає на патріотизм та гордість за нашого співвітчизника, нашу історію, народні традиції.

         Урочистою була й атмосфера на заході. Всі ми, і не лише студенти, наче вперше, слухали з дитинства знайомі рядки поезій Кобзаря, вслухалися в іншомовні переклади, за складом впізнаючи його вірші й дивуючися вкотре, яким рідним та близьким є Т.Г. Шевченко для всього світу.

 

 

Продченко О.Л.

 
Другие новости по теме:

 • Місту над Сулою – 90 років
 • Дзвони нашої пам`яті
 • Андріївські вечорниці
 • КВН – 2017 та День студента в коледжі
 • Глибока шана героям війни
 • Шлях до Незалежності
 • «Любов навколо нас», або День закоханих в коледжі
 • Навчальні досягнення студентів І курсу
 • Участь у мовно-літературному конкурсі
 • «Кохання розквітає навесні…»
 • /span

  Ваш профіль

  Логін:  
  Пароль:

  Реєстрація на сайті!
  Забули пароль?

  Контактна інформація

  37240,
  м. Заводське,
  Лохвицький р-н, Полтавська обл.
  вул. Матросова,39
  e-mail: lmtkpdaa@ukr.net
  тел:(05356) 3-54-58,
  (05356)3-54-46,
  (095)5954140

  Опитування

  Партнери сайту

  Освітній портал